אזורית קיץ 2 2021 / בנות 12 מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר הפועל רמת אליהו בנות 12 מרכז א' 1 - 32 19/07/2021 17:15 NB

ליה הלפרין

-

ליה שור

2-6 4-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנות 12 מרכז א' 1 - 32 19/07/2021 17:15 NB

גילי כלף

-

טמורוב אווה

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנות 12 מרכז א' 1 - 32 19/07/2021 17:15 NB

דניאלה כהן

-

אילנה לאה לאה לאה ורדי

1-6 4-6


 

 

 


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנות 12 מרכז א' 1 - 16 20/07/2021 08:00

שירה דביר

-

שיר גרינשטיין

0-6 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנות 12 מרכז א' 1 - 16 20/07/2021 08:00

עמית אבגי

-

הילה טל

0-6 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנות 12 מרכז א' 1 - 16 20/07/2021 08:00 FB

עמית אשכנזי

-

אורין בן דוד|

3-6 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנות 12 מרכז א' 1 - 16 20/07/2021 08:00

טוהר מולקנדוב

-

נעמה בוחניק

1-6 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנות 12 מרכז א' 1 - 16 20/07/2021 08:00

שרון ששון

-

ליה גמבורג

6-3 6-4
נגמר הפועל רמת אליהו בנות 12 מרכז א' 1 - 16 20/07/2021 09:15 NB

ליזה ריכטרמן

-

דניאלה כהן

2-6 1-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנות 12 מרכז א' 1 - 16 20/07/2021 09:15 NB

דניאל ברנס

-

גילי כלף

2-6 1-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנות 12 מרכז א' 1 - 16 20/07/2021 09:15 NB

מיי שרה משל

-

ליה הלפרין

6-1 4-6 5-10


 

 

 

נגמר בנות 12 מרכז א' 17 - 32 20/07/2021 13:15

נעמה בוחניק

-

טמורוב אווה

Walkover
נגמר בנות 12 מרכז א' 17 - 32 21/07/2021 09:15 NB

אילנה לאה לאה לאה ורדי

-

שיר גרינשטיין

6-3 4-6 5-10
נגמר בנות 12 מרכז א' 17 - 32 21/07/2021 09:15 NB

שרון ששון

-

ליה שור

3-6 4-6


 

 

 

נגמר בנות 12 מרכז א' 1 - 8 עדיין לא נקבע St

ליזה ריכטרמן

-

מיי שרה משל

2-6 0-6
נגמר בנות 12 מרכז א' 1 - 8 22/07/2021 08:00

שירה דביר

-

ליה גמבורג

0-6 2-6
נגמר בנות 12 מרכז א' 1 - 8 22/07/2021 08:00

עמית אבגי

-

טוהר מולקנדוב

6-0 6-3
נגמר בנות 12 מרכז א' 1 - 8 עדיין לא נקבע

עמית אשכנזי

-

דניאל ברנס

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנות 12 מרכז א' 17 - 24 21/07/2021 12:00 NB

הילה טל

-

נעמה בוחניק

6-4 6-3
נגמר בנות 12 מרכז א' 17 - 24 21/07/2021 13:00

אילנה לאה לאה לאה ורדי

-

שרון ששון

6-2 6-4
נגמר בנות 12 מרכז א' 17 - 24 21/07/2021 13:00 NB

דניאלה כהן

-

ליה הלפרין

Walkover
נגמר בנות 12 מרכז א' 17 - 24 21/07/2021 13:00

אורין בן דוד|

-

גילי כלף

6-4 6-2


 

 

 

נגמר בנות 12 מרכז א' 1 - 4 22/07/2021 16:30

ליזה ריכטרמן

-

דניאל ברנס

1-6 2-6
נגמר בנות 12 מרכז א' 1 - 4 22/07/2021 16:30

שירה דביר

-

טוהר מולקנדוב

0-6 3-6


 

 

 

נגמר בנות 12 מרכז א' 17 - 24 22/07/2021 10:30 NB

שרון ששון

-

עמית אשכנזי

2-6 3-6
נגמר בנות 12 מרכז א' 17 - 24 22/07/2021 10:30 NB

דניאלה כהן

-

עמית אבגי

6-2 6-4
נגמר בנות 12 מרכז א' 17 - 24 22/07/2021 10:30 NB

ליה גמבורג

-

גילי כלף

2-6 3-6
נגמר בנות 12 מרכז א' 17 - 24 22/07/2021 10:30 NB

מיי שרה משל

-

נעמה בוחניק

2-6 4-6


 

 

 

נגמר בנות 12 מרכז א' 3 - 4 23/07/2021 09:00 NB

דניאל ברנס

-

טוהר מולקנדוב

2-6 4-6


 

 

 

נגמר בנות 12 מרכז א' 1 - 2 23/07/2021 09:00 NB

ליזה ריכטרמן

-

שירה דביר

6-1 6-7(5) 11-9


 

 

 

נגמר בנות 12 מרכז א' 17 - 20 23/07/2021 08:00 St

שרון ששון

-

מיי שרה משל

7-6 6-2
נגמר בנות 12 מרכז א' 17 - 20 23/07/2021 08:00 St

עמית אבגי

-

ליה גמבורג

Walkover


 

 

 

נגמר בנות 12 מרכז א' 17 - 18 23/07/2021 16:00

מיי שרה משל

-

ליה גמבורג

6-2 6-2