אזורית קיץ 2 2021 / בנים 12 צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 1 - 32 19/07/2021 09:30

עומר פרלמן

-

דין מרקוס

3-6 1-4 Ret
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 1 - 32 19/07/2021 09:30

אנדריי מעיין בדעה

-

נדב ושצ

Walkover
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 1 - 32 19/07/2021 09:30 FB

סהר גונן עירוןז

-

שון גולדיץ

3-6 6-3 4-10
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 1 - 32 19/07/2021 09:30

איתי עופר

-

איתי דוד זיגלבוים

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 1 - 32 19/07/2021 09:30

אורי מוסקוביץ

-

נועם יעקב

6-1 7-5
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 1 - 32 19/07/2021 09:30

אלון אהרון

-

קדם קבסו

6-2 6-3
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 1 - 32 19/07/2021 09:30

שי אהרון

-

רואד סלום

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 1 - 32 19/07/2021 11:00

ברק גילהר

-

נתנאל (מרדכי) רוזן כנוביץ

Walkover
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 1 - 32 19/07/2021 11:00

גיא גרציקוב

-

איתי שפנר

6-0 6-1
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 1 - 32 19/07/2021 11:00

אופיר לובל

-

אופק אהוד

6-4 6-0


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 17 - 32 19/07/2021 14:00

ברק גילהר

-

גיא גרציקוב

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 17 - 32 19/07/2021 14:00

דין מרקוס

-

נדב ושצ

0-6 0-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 1 - 16 20/07/2021 09:30

אופיר קרמיש

-

שי אהרון

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 1 - 16 20/07/2021 09:30

מתן אמסלם

-

קדם קבסו

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 1 - 16 20/07/2021 09:30

דן אייזנשטיין

-

נועם יעקב

4-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 1 - 16 20/07/2021 09:30

עומר פרלמן

-

אנדריי מעיין בדעה

0-6 0-6
נגמר קריית מוצקין בנים 12 צפון 1 - 16 20/07/2021 17:00

תומר משעולי

-

איתי דוד זיגלבוים

0-6 2-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 1 - 16 20/07/2021 17:30

יונתן שגס

-

אופק אהוד

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 1 - 16 20/07/2021 17:30

אהרון ליפשיץ

-

סהר גונן עירוןז

3-6 3-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 1 - 16 20/07/2021 17:30

נתנאל (מרדכי) רוזן כנוביץ

-

איתי שפנר

7-6 6-1


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 1 - 8 21/07/2021 08:00

אופיר קרמיש

-

עומר פרלמן

2-6 2-6
נגמר בנים 12 צפון 1 - 8 21/07/2021 08:00

מתן אמסלם

-

אהרון ליפשיץ

3-6 3-6
נגמר בנים 12 צפון 1 - 8 21/07/2021 14:00

יונתן שגס

-

איתי שפנר

0-6 1-6
נגמר בנים 12 צפון 1 - 8 21/07/2021 14:00

דן אייזנשטיין

-

תומר משעולי

6-1 6-2


 

 

 

נגמר בנים 12 צפון 17 - 32 21/07/2021 14:00

רואד סלום

-

אופק אהוד

Walkover
נגמר בנים 12 צפון 17 - 32 21/07/2021 14:00

אופיר לובל

-

שי אהרון

6-2 6-2
נגמר בנים 12 צפון 17 - 32 21/07/2021 14:00

אלון אהרון

-

נועם יעקב

6-3 6-2
נגמר בנים 12 צפון 17 - 32 21/07/2021 14:00

אורי מוסקוביץ

-

קדם קבסו

6-4 6-4
נגמר בנים 12 צפון 17 - 32 21/07/2021 14:00

סהר גונן עירוןז

-

איתי עופר

3-6 7-6 6-10
נגמר בנים 12 צפון 17 - 32 21/07/2021 14:00

איתי דוד זיגלבוים

-

שון גולדיץ

7-5 6-2
נגמר בנים 12 צפון 17 - 32 21/07/2021 14:00

אנדריי מעיין בדעה

-

גיא גרציקוב

4-6 6-7
נגמר בנים 12 צפון 17 - 32 21/07/2021 14:00

נתנאל (מרדכי) רוזן כנוביץ

-

דין מרקוס

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 12 צפון 17 - 24 21/07/2021 21:20

אופק אהוד

-

נתנאל (מרדכי) רוזן כנוביץ

6-3 6-4
נגמר בנים 12 צפון 17 - 24 21/07/2021 21:21

קדם קבסו

-

סהר גונן עירוןז

3-6 3-6
נגמר בנים 12 צפון 17 - 24 21/07/2021 21:22

נועם יעקב

-

שון גולדיץ

2-6 4-6
נגמר בנים 12 צפון 17 - 24 21/07/2021 21:23

שי אהרון

-

אנדריי מעיין בדעה

3-6 2-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 1 - 4 22/07/2021 11:00

אופיר קרמיש

-

תומר משעולי

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 1 - 4 22/07/2021 11:00

יונתן שגס

-

מתן אמסלם

4-3 Ret


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 17 - 24 22/07/2021 09:30

נתנאל (מרדכי) רוזן כנוביץ

-

דן אייזנשטיין

6-7 5-7
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 17 - 24 22/07/2021 09:30

שי אהרון

-

אהרון ליפשיץ

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 17 - 24 22/07/2021 09:30

איתי שפנר

-

נועם יעקב

2-6 6-3 10-8
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון 17 - 24 22/07/2021 09:30

עומר פרלמן

-

קדם קבסו

3-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 12 צפון 3 - 4 22/07/2021 17:44

תומר משעולי

-

יונתן שגס

Walkover


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 12 צפון 1 - 2 24/07/2021 11:30

אופיר קרמיש

-

מתן אמסלם

6-7 4-6


 

 

 

נגמר בנים 12 צפון 17 - 20 22/07/2021 17:47

נתנאל (מרדכי) רוזן כנוביץ

-

עומר פרלמן

6-4 6-4
נגמר בנים 12 צפון 17 - 20 22/07/2021 17:47

שי אהרון

-

נועם יעקב

2-6 3-6


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 12 צפון 17 - 18 24/07/2021 09:00

עומר פרלמן

-

שי אהרון

6-4 6-2