אזורית קיץ 2 2021 / בנים 12 דרום - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר בנים 12 דרום 1 - 32 19/07/2021 08:15

נועם דיכטר

-

איתי פרלוב

1-6 2-6
נגמר בנים 12 דרום 1 - 32 19/07/2021 09:15 NB

אלכס זבלינסקי

-

איתי הרשקוביץ

6-0 6-0
נגמר בנים 12 דרום 1 - 32 19/07/2021 09:15 NB

דניאל מולר

-

עפרי פרחי

Ret
נגמר בנים 12 דרום 1 - 32 19/07/2021 09:15 NB

אורי לוגסי

-

איתי מיארה

0-6 0-6
נגמר בנים 12 דרום 1 - 32 19/07/2021 09:15 NB

יוני זבלינסקי

-

לירון אצלאן

6-3 6-3
נגמר בנים 12 דרום 1 - 32 19/07/2021 10:30 NB

איתי מזרחי

-

בן מלכה

6-0 6-0
נגמר בנים 12 דרום 1 - 32 19/07/2021 10:30 NB

ליאור שטרית

-

אנדריי מעיין בדעה

Walkover
נגמר בנים 12 דרום 1 - 32 19/07/2021 16:00 NB

איתי שוורץ

-

אור גונן

3-6 3-6


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 1 - 16 19/07/2021 08:15

איתמר רונן

-

עפרי פרחי

1-6 1-6
נגמר בנים 12 דרום 1 - 16 20/07/2021 08:15

טל שוסטר

-

איתי שוורץ

0-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 12 דרום 1 - 16 20/07/2021 08:15 FB

עמית קינן

-

ליאור שטרית

0-6 1-6
נגמר בנים 12 דרום 1 - 16 20/07/2021 08:15

רום מלכה

-

אורי לוגסי

0-6 4-6
נגמר בנים 12 דרום 1 - 16 20/07/2021 08:15 FB

יונתן רובין

-

איתי הרשקוביץ

3-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 12 דרום 1 - 16 20/07/2021 08:15 FB

ליאור הלשטוק

-

בן מלכה

6-1 6-0
נגמר בנים 12 דרום 1 - 16 20/07/2021 08:15

איתמר פורטל

-

נועם דיכטר

1-6 0-6
נגמר בנים 12 דרום 1 - 16 20/07/2021 10:30 NB

לאון לאון גרינברג

-

לירון אצלאן

2-6 5-7


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 17 - 32 20/07/2021 13:45

אנדריי מעיין בדעה

-

איתי שוורץ

Walkover
נגמר בנים 12 דרום 17 - 32 20/07/2021 13:45

איתי הרשקוביץ

-

דניאל מולר

Walkover
נגמר בנים 12 דרום 17 - 32 20/07/2021 16:00 NB

עפרי פרחי

-

אלכס זבלינסקי

0-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 1 - 8 21/07/2021 08:15

טל שוסטר

-

איתמר פורטל

1-6 2-6
נגמר בנים 12 דרום 1 - 8 21/07/2021 08:15

לאון לאון גרינברג

-

יונתן רובין

6-3 6-1
נגמר בנים 12 דרום 1 - 8 21/07/2021 08:15

רום מלכה

-

איתמר רונן

6-1 6-2


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 17 - 32 21/07/2021 08:15 FB

אור גונן

-

ליאור שטרית

0-6 6-7
נגמר בנים 12 דרום 17 - 32 21/07/2021 08:15 FB

יוני זבלינסקי

-

אורי לוגסי

6-0 6-0
נגמר בנים 12 דרום 17 - 32 21/07/2021 09:15 NB

איתי מיארה

-

לירון אצלאן

4-6 6-1 10-5


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 12 דרום 1 - 8 21/07/2021 09:30

עמית קינן

-

בן מלכה

6-4 1-6 11-9


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 17 - 32 21/07/2021 16:00

ליאור הלשטוק

-

איתי פרלוב

3-6 1-6
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 17 - 32 21/07/2021 16:30

נועם דיכטר

-

איתי מזרחי

1-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 1 - 4 22/07/2021 08:15

טל שוסטר

-

איתמר רונן

Ret
נגמר בנים 12 דרום 1 - 4 22/07/2021 08:15

בן מלכה

-

יונתן רובין

7-5 6-4


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 22/07/2021 09:30 NB

איתי שוורץ

-

נועם דיכטר

2-6 1-6
נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 22/07/2021 09:30 NB

לירון אצלאן

-

איתי הרשקוביץ

6-2 6-1
נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 22/07/2021 10:30 NB

אור גונן

-

ליאור הלשטוק

3-6 6-2 10-6
נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 22/07/2021 10:30 NB

אורי לוגסי

-

עפרי פרחי

3-6 0-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 12 דרום 17 - 24 22/07/2021 17:45

עמית קינן

-

אורי לוגסי

2-6 2-6
נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 23/07/2021 08:15

ליאור הלשטוק

-

רום מלכה

6-1 6-2
נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 23/07/2021 08:15

איתי שוורץ

-

לאון לאון גרינברג

6-3 6-4
נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 23/07/2021 08:15

איתמר פורטל

-

איתי הרשקוביץ

2-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 1 - 2 23/07/2021 08:15

טל שוסטר

-

יונתן רובין

3-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 3 - 4 23/07/2021 11:15 NB

איתמר רונן

-

בן מלכה

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 17 - 20 23/07/2021 10:45 AR

רום מלכה

-

איתמר פורטל

6-0 6-0
נגמר בנים 12 דרום 17 - 20 23/07/2021 10:45 AR

לאון לאון גרינברג

-

עמית קינן

6-1 6-2


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 17 - 18 24/07/2021 13:45

איתמר פורטל

-

עמית קינן

2-6 3-6