אזורית קיץ 2 2021 / בנים 12 מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

כפיר נייער

-

איתי שוורץ

6-4 6-0
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

אופיר אדר סקלי

-

איתמר סמוכיאן

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00 St

נדב קראוס

-

מיקי זלצמן

3-6 6-3 10-7
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

מיכאל גושצ

-

רועי שויער

2-6 3-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00 FB

נועם שויער

-

רן אידלמן

4-6 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 09:15 NB

בן דוד דוד אלקיים

-

אריאל נורמטוב

6-2 7-6(3)
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 09:15 NB

אורי אקשטיין

-

עילי נועם

2-6 1-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 09:15 NB

noam betsalel

-

דניאל שמלה

6-7 3-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 09:15 FB

עידו רגב

-

עידו בן חמו

Walkover


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 19/07/2021 11:30 NB

כפיר נייער

-

נדב קראוס

Walkover


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 10:30 NB

סגלוביץ אוהד

-

נועם שויער

0-6 1-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 10:30 St

סקאי רג'יניאנו

-

עידו רגב

0-6 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 10:30 St

אביתר אליהו לוי

-

noam betsalel

6-2 4-6 1-10
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 16:00 St

עמית טובול

-

אורי אקשטיין

4-6 1-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 16:00 NB

תומר רייך

-

מיכאל גושצ

3-6 2-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 16:00 St

אנטוני אורן

-

אריאל נורמטוב

1-6 1-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 16:00 NB

איתי רופ

-

אופיר אדר סקלי

2-6 2-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 17:00 NB

איתי שוורץ

-

מיקי זלצמן

6-1 5-7 6-10


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 20/07/2021 16:30

עידו בן חמו

-

נועם שויער

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 20/07/2021 19:15

מיקי זלצמן

-

איתמר סמוכיאן

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 08:00 St

רן אידלמן

-

עידו רגב

2-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 08:00

עילי נועם

-

noam betsalel

7-6 6-2
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 08:00 St

אריאל נורמטוב

-

רועי שויער

6-2 7-5 10-7
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 09:15 NB

דניאל שמלה

-

אורי אקשטיין

6-3 6-3
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 09:15 NB

מיכאל גושצ

-

בן דוד דוד אלקיים

7-5 3-6 10-8
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 09:15 FB

אופיר אדר סקלי

-

כפיר נייער

3-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 8 21/07/2021 10:30

סקאי רג'יניאנו

-

איתי שוורץ

0-6 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 8 21/07/2021 10:30 NB

אביתר אליהו לוי

-

אנטוני אורן

6-1 6-2
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 8 21/07/2021 12:00 NB

סגלוביץ אוהד

-

איתי רופ

2-6 2-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 8 21/07/2021 12:00 NB

עמית טובול

-

תומר רייך

2-6 6-2 10-5


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 24 21/07/2021 16:15

רן אידלמן

-

מיקי זלצמן

6-3 6-2
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 24 21/07/2021 16:15

אורי אקשטיין

-

בן דוד דוד אלקיים

4-6 3-6
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 24 21/07/2021 16:15

noam betsalel

-

רועי שויער

6-4 6-7 11-9
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 24 22/07/2021 09:15 NB

נועם שויער

-

אופיר אדר סקלי

4-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 4 23/07/2021 08:00 St

סגלוביץ אוהד

-

תומר רייך

6-7 2-6
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 4 23/07/2021 08:00 St

סקאי רג'יניאנו

-

אנטוני אורן

2-6 6-3 4-10


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 24 22/07/2021 11:30 NB

איתי שוורץ

-

אורי אקשטיין

6-2 6-4
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 24 22/07/2021 11:30 NB

איתי רופ

-

רועי שויער

4-6 4-6
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 24 22/07/2021 12:30 NB

מיקי זלצמן

-

עמית טובול

6-4 6-4
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 24 22/07/2021 12:30 NB

נועם שויער

-

אביתר אליהו לוי

6-4 7-5


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 2 23/07/2021 14:15

סגלוביץ אוהד

-

סקאי רג'יניאנו

7-5 5-7 9-11


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 3 - 4 23/07/2021 16:00

תומר רייך

-

אנטוני אורן

7-6 2-6 5-10


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 20 23/07/2021 09:30 NB

עמית טובול

-

איתי רופ

4-6 6-4 5-10
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 20 23/07/2021 09:30 NB

אביתר אליהו לוי

-

אורי אקשטיין

4-6 6-4 3-10