אזורית קיץ 2 2021 / בנים 12 מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 18/07/2021 09:45

דור שחם

-

עידו ששון

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 18/07/2021 09:45

ירדן גמליאל

-

איתמר שניידר

Walkover
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 18/07/2021 09:45

ליהוא בן פרץ

-

עומר שטינברג

0-6 1-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 18/07/2021 09:45 FB

אריאל אלישע

-

יונתן יוני יגור

4-6 6-2 12-10
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 18/07/2021 11:15

אלעד אלנר

-

ליאם ליפשיץ

0-6 1-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 18/07/2021 11:15

יונתן ברלס

-

עמית אנגלהרד

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:15

רועי זילברברג

-

נועם רביבו

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:15

רון כהן

-

מעיין רון

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:15

נדב חביבי

-

עומרי ורדי

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 09:30

רועי פלש

-

אורי פיאלה

6-3 6-2
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 09:45

עידו שליסר

-

עמית חיימי

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 09:45

גיל-עד שליסר

-

נבו גולן

6-3 7-5
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 11:00

רועי בר נוי

-

אייל פיין קליינמן

6-0 6-1
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 11:00 FB

בן וייס

-

אורי טיגמן

6-3 6-2
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 11:00

תימור גרינשפון

-

מיכאל לוי וייס

6-0 6-1
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 16:00

אופק קוימג'דסקי

-

רז דולב

6-0 6-1


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 19/07/2021 17:30

ירדן גמליאל

-

ליהוא בן פרץ

1-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 19/07/2021 19:00

דור שחם

-

יונתן יוני יגור

1-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 19/07/2021 20:43

רועי פלש

-

נדב חביבי

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 19/07/2021 20:45

איתמר שניידר

-

עומר שטינברג

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 08:00

אלעד אלנר

-

נבו גולן

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 08:00

רון כהן

-

רז דולב

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 08:00

יונתן ברלס

-

עמית חיימי

6-1 6-2
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 09:30

אורי פיאלה

-

עומרי ורדי

1-6 3-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 09:30

אייל פיין קליינמן

-

אורי טיגמן

6-3 6-1
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 16:00

רועי זילברברג

-

מיכאל לוי וייס

0-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 08:00

ליאם ליפשיץ

-

גיל-עד שליסר

4-6 5-7
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 08:00

עמית אנגלהרד

-

עידו שליסר

6-3 6-4
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 08:00

עידו ששון

-

אריאל אלישע

2-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 09:00

מעיין רון

-

אופק קוימג'דסקי

6-3 6-4
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 09:30

נועם רביבו

-

תימור גרינשפון

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 09:30

רועי בר נוי

-

בן וייס

6-2 6-3


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 21/07/2021 12:30

רועי זילברברג

-

אורי טיגמן

6-4 1-6 10-3


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 12:30

עומרי ורדי

-

עידו ששון

6-2 6-3


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 21/07/2021 14:00

אלעד אלנר

-

ירדן גמליאל

1-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 21/07/2021 14:00

רון כהן

-

אורי פיאלה

2-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 14:00

אייל פיין קליינמן

-

עומר שטינברג

2-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 15:12

אופק קוימג'דסקי

-

יונתן ברלס

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 15:12

עידו שליסר

-

רז דולב

6-4 6-2
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 15:13

יונתן יוני יגור

-

רועי פלש

6-4 7-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 21/07/2021 15:30

עמית חיימי

-

דור שחם

3-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 16:30

נועם רביבו

-

נבו גולן

5-7 6-4 10-8
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 22/07/2021 08:00

ליאם ליפשיץ

-

מיכאל לוי וייס

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 22/07/2021 08:00

ליהוא בן פרץ

-

בן וייס

3-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 4 22/07/2021 08:30 NB

אלעד אלנר

-

עמית חיימי

0-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 22/07/2021 08:30

ליאם ליפשיץ

-

אייל פיין קליינמן

4-6 7-6 8-10
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 22/07/2021 10:00 FB

נבו גולן

-

ליהוא בן פרץ

5-7 6-3 12-10
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 22/07/2021 10:00

אופק קוימג'דסקי

-

רועי פלש

6-4 7-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 22/07/2021 10:00

רז דולב

-

עידו ששון

6-3 6-3


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 4 22/07/2021 11:30 St

אורי טיגמן

-

רון כהן

3-6 5-7


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 22/07/2021 11:30

ליאם ליפשיץ

-

דור שחם

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 22/07/2021 13:00

ליהוא בן פרץ

-

אורי פיאלה

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 22/07/2021 13:00

רועי זילברברג

-

רועי פלש

6-0 6-0
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 22/07/2021 13:00

ירדן גמליאל

-

עידו ששון

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 3 - 4 23/07/2021 08:00

עמית חיימי

-

רון כהן

5-7 5-7


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 2 23/07/2021 08:00

אלעד אלנר

-

אורי טיגמן

3-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 20 22/07/2021 20:31

ליהוא בן פרץ

-

רועי פלש

6-4 2-6 10-4
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 20 23/07/2021 08:00

ליאם ליפשיץ

-

ירדן גמליאל

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 18 23/07/2021 10:00

ירדן גמליאל

-

רועי פלש

2-6 2-6