אזורית קיץ 2 2021 / בנים 14 צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

אורי הלל

-

ניסטל נועם

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

איתמר פבלוביץ

-

איתן בועז רוי

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

יהלי הראל

-

איתמר חיים יוסף

6-2 6-3
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

עידו רום

-

גיא עמיר

2-6 5-7
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00 FB

סרבסטין שקד

-

דביר גרצמן

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

עדי יעקב אוחיון

-

מנואל פלכטר

6-0 6-2
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

דביר אוסיפוב

-

ענבר לורנס

0-6 3-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

אדיב חזאן

-

בונשטיין ליאור

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

מנור קאופמן

-

צור נמר

6-1 6-2
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

עידו סספורטה

-

יהלי כהן

7-5 6-0
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

שחר פינקלשטיין

-

שפירא יונתן

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

אדם ראפע

-

אנדריי ספוטקין

3-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/07/2021 09:30

הראל תרשיש

-

ברונפמן אייל

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/07/2021 09:30

גיא נצר

-

דוד מדו

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/07/2021 09:30

זוהר בהט

-

אור שפירא

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/07/2021 09:30

נאור גל-טורצ'ן

-

רועי מזרחי

6-1 6-4


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 20/07/2021 08:00

סרבסטין שקד

-

אדיב חזאן

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 20/07/2021 16:00

אורי הלל

-

אדם ראפע

Walkover
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 20/07/2021 16:00

איתמר פבלוביץ

-

שחר פינקלשטיין

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 20/07/2021 16:00

איתמר חיים יוסף

-

יהלי כהן

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 20/07/2021 16:00

עידו רום

-

צור נמר

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 20/07/2021 16:00

מנואל פלכטר

-

דביר אוסיפוב

0-6 6-2 7-10


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 20/07/2021 17:30

ניסטל נועם

-

אנדריי ספוטקין

4-6 4-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 20/07/2021 17:30

עדי יעקב אוחיון

-

ענבר לורנס

2-6 7-5 6-10


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 20/07/2021 17:30

הראל תרשיש

-

רועי מזרחי

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יקנעם בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 20/07/2021 17:30

דוד מדו

-

אור שפירא

0-6 2-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 20/07/2021 19:00

ברונפמן אייל

-

נאור גל-טורצ'ן

Walkover
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 20/07/2021 19:00

איתן בועז רוי

-

שפירא יונתן

3-6 4-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 20/07/2021 19:00

יהלי הראל

-

עידו סספורטה

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 20/07/2021 19:00

גיא עמיר

-

מנור קאופמן

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 20/07/2021 19:00

דביר גרצמן

-

בונשטיין ליאור

Walkover
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 20/07/2021 19:00

גיא נצר

-

זוהר בהט

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 14 צפון רמה 1 1 - 8 21/07/2021 09:30

אורי הלל

-

מנואל פלכטר

1-6 3-6
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 1 - 8 21/07/2021 09:30

הראל תרשיש

-

דוד מדו

6-4 2-6 9-11
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 1 - 8 21/07/2021 09:30

איתמר פבלוביץ

-

סרבסטין שקד

7-6 6-1
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 1 - 8 21/07/2021 09:30

איתמר חיים יוסף

-

עידו רום

2-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 21/07/2021 09:30

ניסטל נועם

-

רועי מזרחי

6-4 6-4
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 21/07/2021 09:30

נאור גל-טורצ'ן

-

אדם ראפע

Walkover
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 21/07/2021 09:30

איתן בועז רוי

-

יהלי כהן

7-5 6-3
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 21/07/2021 09:30

יהלי הראל

-

שחר פינקלשטיין

3-6 4-6
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 21/07/2021 09:30

אדיב חזאן

-

גיא עמיר

Walkover
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 21/07/2021 09:30

צור נמר

-

בונשטיין ליאור

7-5 6-7 10-6
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 21/07/2021 09:30

דביר אוסיפוב

-

זוהר בהט

2-6 3-6
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 21/07/2021 09:30

אור שפירא

-

עדי יעקב אוחיון

7-5 7-6


 

 

 

נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 21/07/2021 12:30

נאור גל-טורצ'ן

-

דביר אוסיפוב

6-2 6-2
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 21/07/2021 21:48

רועי מזרחי

-

עדי יעקב אוחיון

7-6 6-4
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 21/07/2021 21:49

יהלי הראל

-

אדיב חזאן

4-6 2-6
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 21/07/2021 21:50

יהלי כהן

-

בונשטיין ליאור

3-6 4-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 4 22/07/2021 11:00

אורי הלל

-

איתמר חיים יוסף

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 צפון רמה 1 1 - 4 22/07/2021 11:00

הראל תרשיש

-

סרבסטין שקד

4-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 21/07/2021 09:30

דוד מדו

-

יהלי כהן

6-0 6-0
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 22/07/2021 09:30

עדי יעקב אוחיון

-

עידו רום

6-3 6-3
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 22/07/2021 09:30

דביר אוסיפוב

-

איתמר פבלוביץ

5-7 5-7
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 22/07/2021 09:30

מנואל פלכטר

-

יהלי הראל

3-6 6-3 10-5


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 3 - 4 24/07/2021 10:00

איתמר חיים יוסף

-

סרבסטין שקד

6-1 6-1


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 2 24/07/2021 11:00

אורי הלל

-

הראל תרשיש

6-7 5-7


 

 

 

נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 20 22/07/2021 17:53

עידו רום

-

יהלי הראל

6-4 6-4
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 20 22/07/2021 17:53

דביר אוסיפוב

-

יהלי כהן

5-7 5-7


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 17 - 18 24/07/2021 09:00

יהלי הראל

-

דביר אוסיפוב

2-6 4-6