אזורית קיץ 2 2021 / בנים 14 מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

אלדד עצמון

-

דור זוהר

1-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00 FB

עומר אשכל ברוק

-

עומרי שיפמן

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

חן כוגן

-

דניאל הרצנו

2-6 3-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

רפאל מרסה יהב

-

בן לייפמן

1-6 7-5 12-14
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00 FB

ירדן וייס

-

חגי שליסר

1-6 6-3 7-10
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

טל גלפר

-

עומר שמיאן

6-1 6-1
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

עומר כהנר

-

אור רבי

0-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00 FB

בני רוזינסקי

-

תומר טיקטינסקי

6-3 1-6 10-7
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

עדי פיימן

-

תומר זרקו

7-6 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

יונתן שפייזמן

-

אביתר אוחנה

6-3 7-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00 FB

יובל לב

-

עילי שורץ

6-3 7-5
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 08:00

ליאל ציונית

-

רון בורטניק

6-0 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 09:30 NB

אייל שטאובר

-

ליהוא שכט

6-2 5-7 8-10
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 09:30 NB

גילעד בלנקנשטיין

-

מתן רוז'נסקי

6-0 6-2
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 09:30 NB

אוהד כהן

-

נועם מור

3-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/07/2021 09:30 NB

רועי שני

-

לואי רוט

2-6 7-6 13-15


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 09:30 NB

אלדד עצמון

-

רון בורטניק

1-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 09:30 NB

אייל שטאובר

-

רועי שני

5-7 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 09:30 NB

עומר אשכל ברוק

-

עילי שורץ

3-6 7-6 9-11
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 09:30 NB

חן כוגן

-

אביתר אוחנה

5-7 6-3 10-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 09:30 NB

רפאל מרסה יהב

-

תומר זרקו

1-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 09:30 NB

ירדן וייס

-

תומר טיקטינסקי

6-3 2-6 10-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 09:30 NB

מתן רוז'נסקי

-

אוהד כהן

6-4 6-2
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/07/2021 09:30 NB

עומר שמיאן

-

עומר כהנר

1-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 20/07/2021 10:30 NB

דור זוהר

-

ליאל ציונית

3-6 5-7
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 20/07/2021 10:30 NB

ליהוא שכט

-

לואי רוט

3-6 6-4 13-11
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 20/07/2021 10:30 NB

עומרי שיפמן

-

יובל לב

6-4 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 20/07/2021 10:30 NB

דניאל הרצנו

-

יונתן שפייזמן

5-7 6-3 6-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 20/07/2021 10:30 NB

בן לייפמן

-

עדי פיימן

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 20/07/2021 10:30 NB

חגי שליסר

-

בני רוזינסקי

6-3 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 20/07/2021 10:30 NB

גילעד בלנקנשטיין

-

נועם מור

3-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 20/07/2021 10:30 NB

טל גלפר

-

אור רבי

2-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 08:30 St

דור זוהר

-

רועי שני

6-2 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 08:30 St

לואי רוט

-

רון בורטניק

6-2 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 08:30 St

יובל לב

-

חן כוגן

7-5 5-7 10-7
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 08:30 St

דניאל הרצנו

-

עילי שורץ

6-3 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 08:30 St

ירדן וייס

-

עדי פיימן

6-7 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 08:30 St

תומר זרקו

-

בני רוזינסקי

5-7 6-4 10-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 08:30 St

עומר כהנר

-

גילעד בלנקנשטיין

Ret
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 21/07/2021 08:30 St

מתן רוז'נסקי

-

טל גלפר

2-6 5-7


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 22/07/2021 08:30 St

אלדד עצמון

-

עומר שמיאן

7-6 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 22/07/2021 08:30 St

אייל שטאובר

-

אוהד כהן

6-2 2-6 11-9
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 22/07/2021 08:30 St

עומר אשכל ברוק

-

תומר טיקטינסקי

6-3 2-6 1-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 22/07/2021 08:30 St

אביתר אוחנה

-

רפאל מרסה יהב

6-3 6-1


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 21/07/2021 14:40

עילי שורץ

-

ירדן וייס

7-5 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 21/07/2021 14:41

רון בורטניק

-

גילעד בלנקנשטיין

7-6 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 21/07/2021 14:42

רועי שני

-

מתן רוז'נסקי

4-6 6-4 8-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 21/07/2021 14:47

חן כוגן

-

בני רוזינסקי

6-7 2-6


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 4 23/07/2021 09:30 NB

עומר שמיאן

-

רפאל מרסה יהב

7-5 4-6 13-15
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 4 23/07/2021 09:30 NB

אוהד כהן

-

עומר אשכל ברוק

6-1 7-5


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 22/07/2021 09:30 NB

רועי שני

-

אביתר אוחנה

7-6 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 22/07/2021 09:30 NB

גילעד בלנקנשטיין

-

תומר טיקטינסקי

6-4 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 22/07/2021 09:30 NB

אייל שטאובר

-

חן כוגן

7-6 6-2
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 22/07/2021 09:30 NB

אלדד עצמון

-

ירדן וייס

3-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 3 - 4 23/07/2021 14:42

רפאל מרסה יהב

-

אוהד כהן

1-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 2 23/07/2021 14:58

עומר שמיאן

-

עומר אשכל ברוק

4-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 20 23/07/2021 09:30 NB

אביתר אוחנה

-

אלדד עצמון

6-3 6-2
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 20 23/07/2021 09:30 NB

תומר טיקטינסקי

-

חן כוגן

7-5 6-4


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 18 23/07/2021 14:40

אלדד עצמון

-

חן כוגן

4-6 3-6