אזורית קיץ 2 2021 / בנים 16 צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 32 20/07/2021 08:00

רום רגב

-

עומר מזור

3-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 32 20/07/2021 08:00

נרי קפלן

-

יואב צולר

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 32 20/07/2021 08:00

יגל בן ישראל

-

אנדריי ז'ורלביוב

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 32 20/07/2021 08:00

שחף שמעון ביטון

-

שחר פורטיס

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 32 20/07/2021 08:00 FB

שחר פרידמן

-

מעיין לוטן

Walkover
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 32 20/07/2021 08:00

חאלד איהאב סעדי

-

יונתן שגיב

6-0 6-1
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 32 20/07/2021 08:00

עידו קופייב

-

אבו-ערב נאדר

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 32 20/07/2021 08:00

עידן שוהם

-

עידו לנץ

6-0 6-1
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 32 20/07/2021 08:00

ינאי גיבלי

-

גדג' בארי

6-7 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 32 20/07/2021 08:00

מקסים פדן

-

יניב עמרן

6-1 6-2
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 32 20/07/2021 08:00

אושרוביץ דניאל

-

אביב אשור

6-1 6-1
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 32 20/07/2021 08:00

‫רז אמסלם‬‎

-

ליעם ושצ'ינסקי

3-6 3-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 32 20/07/2021 09:30

עידו סום

-

נתנאל קנטרוביץ

3-6 3-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 32 20/07/2021 09:30

עומר גל-טורצ

-

ענבר טורקאן

2-6 6-2 2-10


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 17 - 32 20/07/2021 11:00

שחר פרידמן

-

נתנאל קנטרוביץ

Walkover
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 17 - 32 21/07/2021 11:00

עומר מזור

-

אושרוביץ דניאל

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 17 - 32 21/07/2021 11:00

יואב צולר

-

מקסים פדן

6-3 6-4
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 17 - 32 21/07/2021 11:00

אנדריי ז'ורלביוב

-

גדג' בארי

6-1 6-3
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 17 - 32 21/07/2021 11:00

שחר פורטיס

-

עידן שוהם

6-4 6-7 10-8
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 17 - 32 21/07/2021 11:00

חאלד איהאב סעדי

-

אבו-ערב נאדר

2-6 4-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 16 21/07/2021 16:00

איתי עזרא

-

‫רז אמסלם‬‎

0-6 3-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 16 21/07/2021 16:00

סיני נחמני

-

עומר גל-טורצ

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 16 21/07/2021 16:00

רום רגב

-

אביב אשור

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 16 21/07/2021 16:00

נרי קפלן

-

יניב עמרן

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 16 21/07/2021 16:00

יגל בן ישראל

-

ינאי גיבלי

3-6 6-4 10-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 16 21/07/2021 16:00

שחף שמעון ביטון

-

עידו לנץ

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 16 21/07/2021 16:00

מעיין לוטן

-

עידו סום

3-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 16 21/07/2021 16:00

יונתן שגיב

-

עידו קופייב

0-6 0-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 17 - 32 22/07/2021 08:00

ליעם ושצ'ינסקי

-

עומר גל-טורצ

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 17 - 32 22/07/2021 08:00

ענבר טורקאן

-

‫רז אמסלם‬‎

Walkover
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 17 - 32 22/07/2021 08:00

עידו קופייב

-

נתנאל קנטרוביץ

6-4 6-3


 

 

 

נגמר בנים 16 צפון 1 - 8 22/07/2021 09:30

איתי עזרא

-

יונתן שגיב

3-6 0-6
נגמר בנים 16 צפון 1 - 8 22/07/2021 09:30

סיני נחמני

-

מעיין לוטן

2-6 6-7
נגמר בנים 16 צפון 1 - 8 22/07/2021 09:30

רום רגב

-

שחף שמעון ביטון

6-2 6-1
נגמר בנים 16 צפון 1 - 8 22/07/2021 09:30

נרי קפלן

-

ינאי גיבלי

3-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 16 צפון 17 - 32 22/07/2021 17:59

עידו סום

-

חאלד איהאב סעדי

2-6 2-6
נגמר בנים 16 צפון 17 - 32 22/07/2021 18:00

עידו לנץ

-

גדג' בארי

6-4 6-4
נגמר בנים 16 צפון 17 - 32 22/07/2021 18:01

מקסים פדן

-

אביב אשור

6-2 6-4
נגמר בנים 16 צפון 17 - 32 22/07/2021 18:02

עומר מזור

-

יניב עמרן

6-3 6-4
נגמר בנים 16 צפון 17 - 32 22/07/2021 18:02

יגל בן ישראל

-

עידן שוהם

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 16 צפון 1 - 4 22/07/2021 18:04

איתי עזרא

-

נרי קפלן

4-6 6-2 10-7


 

 

 

נגמר בנים 16 צפון 17 - 24 22/07/2021 18:05

ליעם ושצ'ינסקי

-

עידו סום

6-2 6-2
נגמר בנים 16 צפון 17 - 24 22/07/2021 18:06

אביב אשור

-

גדג' בארי

6-3 6-4
נגמר בנים 16 צפון 17 - 24 22/07/2021 18:07

יניב עמרן

-

יגל בן ישראל

6-3 6-3
נגמר בנים 16 צפון 17 - 24 22/07/2021 18:08

‫רז אמסלם‬‎

-

נתנאל קנטרוביץ

6-3 6-3


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 16 צפון 1 - 4 23/07/2021 09:00

סיני נחמני

-

שחף שמעון ביטון

2-6 6-2 10-5


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 16 צפון 17 - 24 23/07/2021 08:30

עידו סום

-

ינאי גיבלי

Walkover
נגמר קריית מוצקין בנים 16 צפון 17 - 24 23/07/2021 08:30

נתנאל קנטרוביץ

-

רום רגב

Walkover
נגמר קריית מוצקין בנים 16 צפון 17 - 24 23/07/2021 08:30

מעיין לוטן

-

יגל בן ישראל

6-2 6-3
נגמר קריית מוצקין בנים 16 צפון 17 - 24 23/07/2021 08:30

יונתן שגיב

-

גדג' בארי

2-6 3-6


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 16 צפון 3 - 4 24/07/2021 10:00

איתי עזרא

-

סיני נחמני

6-7 7-6 9-11


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 16 צפון 1 - 2 24/07/2021 11:30

נרי קפלן

-

שחף שמעון ביטון

7-6 4-6 5-10


 

 

 

נגמר בנים 16 צפון 17 - 20 23/07/2021 10:00

עידו סום

-

יונתן שגיב

7-5 6-2
נגמר בנים 16 צפון 17 - 20 23/07/2021 10:00

נתנאל קנטרוביץ

-

יגל בן ישראל

6-2 3-2 Ret


 

 

 

נגמר בנים 16 צפון 17 - 18 24/07/2021 09:00

יונתן שגיב

-

יגל בן ישראל

3-6 4-6