אזורית קיץ 2 2021 / בנים 16 מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר טופ טניס ירושלים בנים 16 א' 1 - 16 19/07/2021 09:00

ניל ברנס

-

מגד גרה נסים

6-1 6-0
נגמר טופ טניס ירושלים בנים 16 א' 1 - 16 19/07/2021 10:00

אדיר גלעד סיפרס

-

אמיר משה משה משה משה קוטין

2-6 11-13
נגמר טופ טניס ירושלים בנים 16 א' 1 - 16 19/07/2021 10:00

אסף אהרוני

-

ליאור בן סימון

1-6 2-6
נגמר טופ טניס ירושלים בנים 16 א' 1 - 16 19/07/2021 10:00

מיכאל סיומה הרשלום

-

אורי גרבלסקי

6-3 6-4
נגמר טופ טניס ירושלים בנים 16 א' 1 - 16 19/07/2021 10:00

גיא מוריאן

-

עומר אהרוני

6-2 6-2
נגמר טופ טניס ירושלים בנים 16 א' 1 - 16 19/07/2021 10:00

עדן ניסים ניסים ניסים ניסים אברהמי

-

אדר כץ

0-6 2-6
בהמתנה טופ טניס ירושלים בנים 16 א' 1 - 16 20/07/2021 10:00

אילאי צדקיהו

-

--


 

 

 


 

 

 

נגמר טופ טניס ירושלים בנים 16 א' 1 - 8 20/07/2021 08:00 AR

אילאי צדקיהו

-

מגד גרה נסים

3-6 3-6
נגמר טופ טניס ירושלים בנים 16 א' 1 - 8 20/07/2021 08:00

אדיר גלעד סיפרס

-

עומר אהרוני

6-2 6-0
נגמר טופ טניס ירושלים בנים 16 א' 1 - 8 20/07/2021 08:00

אסף אהרוני

-

אורי גרבלסקי

6-3 6-3


 

 

 

נגמר טופ טניס ירושלים בנים 16 א' 9 - 16 20/07/2021 10:00

אמיר משה משה משה משה קוטין

-

גיא מוריאן

6-0 6-2
נגמר טופ טניס ירושלים בנים 16 א' 9 - 16 20/07/2021 10:00

ליאור בן סימון

-

מיכאל סיומה הרשלום

6-3 6-1


 

 

 

נגמר טופ טניס ירושלים בנים 16 א' 1 - 8 20/07/2021 10:00 AR

ליאור קנדה

-

עדן ניסים ניסים ניסים ניסים אברהמי

6-2 7-6


 

 

 

נגמר בנים 16 א' 9 - 16 20/07/2021 09:30

אדיר גלעד סיפרס

-

מיכאל סיומה הרשלום

Walkover
נגמר בנים 16 א' 9 - 16 20/07/2021 14:48

ניל ברנס

-

ליאור קנדה

Walkover
נגמר בנים 16 א' 9 - 16 21/07/2021 08:30

אסף אהרוני

-

גיא מוריאן

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 16 א' 1 - 4 21/07/2021 10:00

עדן ניסים ניסים ניסים ניסים אברהמי

-

אורי גרבלסקי

2-6 1-6
נגמר בנים 16 א' 1 - 4 21/07/2021 10:00

אילאי צדקיהו

-

עומר אהרוני

4-6 5-7


 

 

 

נגמר בנים 16 א' 9 - 16 21/07/2021 10:00

אדר כץ

-

מגד גרה נסים

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 16 א' 9 - 12 21/07/2021 10:00

אדר כץ

-

מיכאל סיומה הרשלום

2-6 3-6
נגמר בנים 16 א' 9 - 12 21/07/2021 10:00 AR

ליאור קנדה

-

גיא מוריאן

3-6 6-4 8-10


 

 

 

נגמר בנים 16 א' 3 - 4 22/07/2021 10:00

אורי גרבלסקי

-

עומר אהרוני

6-0 6-1


 

 

 

נגמר בנים 16 א' 1 - 2 22/07/2021 10:00

עדן ניסים ניסים ניסים ניסים אברהמי

-

אילאי צדקיהו

3-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 16 א' 9 - 10 22/07/2021 10:00

אדר כץ

-

ליאור קנדה

6-4 6-2