אזורית קיץ 2 2021 / בנים 16 מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 19/07/2021 08:00

יהונתן מור חיים

-

יוני בן נון

5-7 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 19/07/2021 08:00

עודד האזה

-

עומר לוי

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 19/07/2021 08:00

גיא פוקס

-

זיו דולב

6-2 6-0
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 19/07/2021 08:00

עמרי וייס

-

אורי קאושנסקי

3-6 3-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 19/07/2021 09:30

עידו שלאין

-

יהונתן ליצ'י

1-6 2-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 19/07/2021 09:30

בן דוד אריאל

-

עילאי שמעוני

5-7 2-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 19/07/2021 09:30

דורון שוקרון

-

איתי דאדי

1-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 19/07/2021 09:30

אדם גרינברג

-

רועי לואיס צפר

4-6 2-6
בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 19/07/2021 11:00

נגבי אלון

-

--

נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 19/07/2021 11:00

אופק רוטשילד

-

איתמר בנימין

6-1 6-0
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 19/07/2021 11:00

עידו סגלוביץ

-

דניאל אזולאי

6-0 7-5
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 19/07/2021 11:00

אייל וסרברג

-

נועם הורקני

Walkover
בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 19/07/2021 12:30

רון קזקביץ

-

--

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 19/07/2021 12:30

--

-

הילל טוביה

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 19/07/2021 13:30

עמית לוי

-

--

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 19/07/2021 13:30

רותם ענתבי

-

--


 

 

 

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 עדיין לא נקבע

Loser

-

אורי קאושנסקי

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 עדיין לא נקבע

Loser

-

נועם הורקני

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 עדיין לא נקבע

Loser

-

עומר לוי

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 עדיין לא נקבע

Loser

-

איתי דאדי

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 עדיין לא נקבע

Loser

-

יוני בן נון


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 20/07/2021 08:00

נגבי אלון

-

עמרי וייס

2-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 20/07/2021 08:00

בן דוד אריאל

-

זיו דולב

3-6 4-6
נגמר בית ברל בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 20/07/2021 08:00

רון קזקביץ

-

עודד האזה

0-6 0-6
נגמר בית ברל בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 20/07/2021 08:00

הילל טוביה

-

יהונתן מור חיים

4-6 4-6
נגמר בית ברל בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 20/07/2021 09:30

עמית לוי

-

אייל וסרברג

0-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 20/07/2021 09:30

עידו שלאין

-

אדם גרינברג

5-7 0-6
נגמר בית ברל בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 20/07/2021 09:30

רותם ענתבי

-

דורון שוקרון

1-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 20/07/2021 09:30

איתמר בנימין

-

דניאל אזולאי

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 20/07/2021 11:00

יהונתן ליצ'י

-

רועי לואיס צפר

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 20/07/2021 11:00

עילאי שמעוני

-

גיא פוקס

6-7(1) 4-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 20/07/2021 11:00

אופק רוטשילד

-

עידו סגלוביץ

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 8 21/07/2021 08:00

נגבי אלון

-

הילל טוביה

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 8 21/07/2021 08:00

עמית לוי

-

איתמר בנימין

3-6 2-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 8 21/07/2021 08:00

עידו שלאין

-

רותם ענתבי

7-6(5) 6-0
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 8 21/07/2021 08:00

בן דוד אריאל

-

רון קזקביץ

6-7(4) 4-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 21/07/2021 09:30

אורי קאושנסקי

-

אייל וסרברג

Not Played
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 21/07/2021 09:30

עילאי שמעוני

-

אדם גרינברג

4-6 6-4 10-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 21/07/2021 09:30

דורון שוקרון

-

עומר לוי

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 21/07/2021 09:30

דניאל אזולאי

-

יוני בן נון

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 21/07/2021 11:00

נועם הורקני

-

עמרי וייס

6-3 6-4
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 21/07/2021 11:00

רועי לואיס צפר

-

זיו דולב

6-2 6-2
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 21/07/2021 11:00

עודד האזה

-

איתי דאדי

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 21/07/2021 11:00

יהונתן מור חיים

-

אופק רוטשילד

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 21/07/2021 12:30

אייל וסרברג

-

דניאל אזולאי

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 21/07/2021 12:30

עמרי וייס

-

אופק רוטשילד

3-6 4-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 21/07/2021 12:30

זיו דולב

-

איתי דאדי

2-6 2-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 22/07/2021 08:00

אדם גרינברג

-

דורון שוקרון

5-7 3-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 4 22/07/2021 09:00

נגבי אלון

-

בן דוד אריאל

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 4 22/07/2021 09:00

עמית לוי

-

רותם ענתבי

3-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 22/07/2021 08:00

דניאל אזולאי

-

רון קזקביץ

6-2 6-3
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 22/07/2021 08:00

עמרי וייס

-

עידו שלאין

6-3 6-4
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 22/07/2021 08:00

איתמר בנימין

-

זיו דולב

4-6 4-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 22/07/2021 08:00

הילל טוביה

-

אדם גרינברג

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 3 - 4 23/07/2021 09:00

בן דוד אריאל

-

רותם ענתבי

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 2 23/07/2021 09:00

נגבי אלון

-

עמית לוי

0-6 6-4 7-10


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 20 22/07/2021 10:00

רון קזקביץ

-

אדם גרינברג

2-6 4-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 20 22/07/2021 10:00

עידו שלאין

-

איתמר בנימין

6-3 2-6 10-7


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 18 23/07/2021 00:09

רון קזקביץ

-

איתמר בנימין

3-6 2-6