אזורית קיץ 2 2021 / בנים 14 מרכז ב' רמה 2 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 19/07/2021 09:30 NB

‫ניב סלניקיו גפן‬‎

-

עדן בר

2-6 6-7
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 19/07/2021 09:30 NB

רועי משה שטפלר

-

עילאי נורמטוב

Ret
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 19/07/2021 09:30 NB

תומר דהן

-

קעוואר ריבל

Walkover
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 19/07/2021 09:30 NB

אורי כחלון

-

תום מרינקה

Walkover
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 19/07/2021 09:30 NB

רום ימין

-

יהונתן שחק

7-5 1-6 8-10
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 19/07/2021 09:30 NB

יותם מיטל

-

ליוק פראנץ

Ret


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/07/2021 11:00 NB

הראל אהרון אהרון ורדי

-

רום בראון

5-7 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/07/2021 11:00 NB

אופק ליפקה

-

אדם קייזר

3-6 2-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/07/2021 11:00 NB

בן שוורץ

-

אלון ברנד

Walkover
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/07/2021 11:00 NB

יאיר כהן

-

איתי זיו זיו בילו

3-6 7-6 3-10
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/07/2021 11:00 NB

סער איתם

-

נדב רוט

1-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/07/2021 11:00 NB

נועם קנר

-

איתי סמרה

Ret
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/07/2021 11:00 NB

טל רוזנצויג

-

גיא אורון

1-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/07/2021 11:00 NB

רון רעי

-

דניאל חבלובסקי-פרנקל

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/07/2021 11:00 NB

ניתאי בן נחום

-

אופיר עינת

3-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/07/2021 11:00 NB

הילל דקל

-

בן עמי דור

Walkover


 

 

 


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 20/07/2021 09:30 NB

רוזינגר רון

-

יותם מיטל

1-6 2-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 20/07/2021 09:30 NB

ורדי עידו

-

רום ימין

6-4 6-2
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 20/07/2021 09:30 NB

עדי יוסף אלבך

-

אורי כחלון

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 20/07/2021 09:30 NB

ויצמן עומר

-

קעוואר ריבל

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 20/07/2021 09:30 NB

עידו שרון

-

עילאי נורמטוב

6-2 6-4
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 20/07/2021 09:30 NB

נועם גבי גבי גלס

-

‫ניב סלניקיו גפן‬‎

0-6 2-6


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 21/07/2021 11:30 NB

רוזינגר רון

-

נועם גבי גבי גלס

6-4 1-6 3-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 21/07/2021 11:30 NB

אופק ליפקה

-

ניתאי בן נחום

1-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 21/07/2021 11:30 NB

אלון ברנד

-

רון רעי

6-3 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 21/07/2021 11:30 NB

רום ימין

-

עילאי נורמטוב

7-5 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 21/07/2021 11:30 NB

עדי יוסף אלבך

-

ויצמן עומר

3-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 21/07/2021 12:30 NB

הראל אהרון אהרון ורדי

-

הילל דקל

2-6 7-5 11-9
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 21/07/2021 12:30 NB

יאיר כהן

-

טל רוזנצויג

3-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 21/07/2021 12:30 NB

סער איתם

-

איתי סמרה

3-6 2-6


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 22/07/2021 10:00 NB

רוזינגר רון

-

עדי יוסף אלבך

3-6 6-4 10-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 22/07/2021 10:00 NB

הילל דקל

-

סער איתם

6-0 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 22/07/2021 10:00 NB

אופק ליפקה

-

יאיר כהן

6-3 4-6 6-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 22/07/2021 10:00 NB

רון רעי

-

עילאי נורמטוב

0-6 3-6


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 4 23/07/2021 08:30 St

עדי יוסף אלבך

-

רון רעי

0-6 4-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 4 23/07/2021 08:30 St

סער איתם

-

אופק ליפקה

3-6 3-6


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 2 23/07/2021 12:40

עדי יוסף אלבך

-

סער איתם

3-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 3 - 4 23/07/2021 12:42

רון רעי

-

אופק ליפקה

3-6 2-6