ארצית חנוכה 2021 / בנים 10 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 30/11/2021 09:00 St

רועי זילברברג

-

אלון וול

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 30/11/2021 09:00 St

ראם אלקיים

-

לירון אצלאן

2-6 5-7
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 30/11/2021 09:00 St

יהונתן רפופורט

-

ינאי חן

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 30/11/2021 09:00 St

ליאל עמר

-

אורן שימנוב

3-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 30/11/2021 09:00 FB

מייקל סאנין

-

גיא לייטנר‬‎

3-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 30/11/2021 09:00 FB

עידו אשכל ברוק

-

עילאי ויזל

6-3 3-6 9-11
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 30/11/2021 09:00 St

גיל-עד שליסר

-

אופיר סקלי אדר

6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 30/11/2021 09:00 St

עידן טומס אורצקי

-

אופק קויומג'דסקי

4-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 30/11/2021 09:00 FB

אדם רודניק

-

שון מנישביץ

7-5 4-6 10-5
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 30/11/2021 09:00 FB

יותם מור

-

סודי דבי ללום

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 30/11/2021 09:00 St

איתמר לוי וייס

-

יובל מרסה

6-7(2) 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 30/11/2021 09:00 St

אריאל נורמטוב

-

אלון פרל

5-7 7-5 7-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 30/11/2021 09:00 FB

עילאי יהונתן כהן

-

שון ברטיקוב

7-6(8) 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 30/11/2021 09:00 St

יובל ליידר

-

נדב כרמי

5-7 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 30/11/2021 10:00 NB

רועי פלש

-

עמית חן

6-3 6-7 Ret
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 30/11/2021 10:00 NB

אדם מיטל

-

ויזל בן

4-6 6-4 10-2


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 00:00 AR

אלון וול

-

נדב כרמי

7-6(2) 5-7 10-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 00:00 AR

עמית חן

-

אדם מיטל

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 00:00 AR

לירון אצלאן

-

עילאי יהונתן כהן

6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 00:00 AR

ינאי חן

-

אלון פרל

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 00:00 AR

אורן שימנוב

-

יובל מרסה

2-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 00:00 AR

גיא לייטנר‬‎

-

סודי דבי ללום

5-7 5-7
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 00:00 AR

עילאי ויזל

-

אדם רודניק

2-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 00:00 AR

גיל-עד שליסר

-

אופק קויומג'דסקי

7-6(7) 2-6 1-10


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 00:00

רועי זילברברג

-

יובל ליידר

3-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 00:00

רועי פלש

-

ויזל בן

3-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 00:00

ראם אלקיים

-

שון ברטיקוב

3-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 00:00

יהונתן רפופורט

-

אריאל נורמטוב

6-4 4-6 10-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 00:00

ליאל עמר

-

איתמר לוי וייס

4-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 00:00

מייקל סאנין

-

יותם מור

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 00:00

עידו אשכל ברוק

-

שון מנישביץ

3-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 00:00

אופיר סקלי אדר

-

עידן טומס אורצקי

4-6 2-6


 

 

 

נגמר שעות יפורסמו בהמשך בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 03/12/2021 09:00 St

עילאי יהונתן כהן

-

יהונתן רפופורט

7-5 4-6 9-11
נגמר שעות יפורסמו בהמשך בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 03/12/2021 09:00 St

אלון פרל

-

שון ברטיקוב

4-6 4-6
נגמר שעות יפורסמו בהמשך בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 03/12/2021 09:00 St

יותם מור

-

אורן שימנוב

6-2 6-3
נגמר שעות יפורסמו בהמשך בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 03/12/2021 10:00 NB

נדב כרמי

-

ויזל בן

3-6 6-2 8-10
נגמר שעות יפורסמו בהמשך בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 03/12/2021 10:00 NB

אדם מיטל

-

יובל ליידר

7-6(7) 6-3
נגמר שעות יפורסמו בהמשך בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 03/12/2021 10:00 NB

איתמר לוי וייס

-

גיא לייטנר‬‎

6-7(2) 6-2 2-10
נגמר שעות יפורסמו בהמשך בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 03/12/2021 10:00 NB

עידן טומס אורצקי

-

עילאי ויזל

6-3 7-5
נגמר שעות יפורסמו בהמשך בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 03/12/2021 10:00 NB

שון מנישביץ

-

גיל-עד שליסר

6-4 6-2


 

 

 

נגמר שעות יפורסמו בהמשך בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 8 03/12/2021 11:00 NB

רועי זילברברג

-

אופיר סקלי אדר

5-7 3-6
נגמר שעות יפורסמו בהמשך בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 8 03/12/2021 12:00 NB

רועי פלש

-

עידו אשכל ברוק

2-6 2-6
נגמר שעות יפורסמו בהמשך בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 8 03/12/2021 12:00 NB

ראם אלקיים

-

מייקל סאנין

7-6(2) 4-6 14-12
נגמר שעות יפורסמו בהמשך בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 8 03/12/2021 12:00 NB

אריאל נורמטוב

-

ליאל עמר

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 03/12/2021 00:00 AR

נדב כרמי

-

גיל-עד שליסר

3-6 3-6
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 03/12/2021 00:00 AR

יובל ליידר

-

עילאי ויזל

3-6 5-7
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 03/12/2021 00:00 AR

עילאי יהונתן כהן

-

איתמר לוי וייס

6-4 6-4
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 03/12/2021 00:00 AR

אלון פרל

-

אורן שימנוב

6-4 7-5


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 4 05/12/2021 09:00 St

רועי זילברברג

-

ליאל עמר

4-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 4 05/12/2021 09:00 St

רועי פלש

-

מייקל סאנין

2-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 04/12/2021 10:00 St

אופיר סקלי אדר

-

אורן שימנוב

2-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 04/12/2021 11:00 NB

נדב כרמי

-

אריאל נורמטוב

Walkover
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 04/12/2021 11:00 NB

יובל ליידר

-

ראם אלקיים

6-4 5-7 10-6
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 04/12/2021 11:00 NB

עידו אשכל ברוק

-

איתמר לוי וייס

2-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 3 - 4 06/12/2021 11:00 NB

ליאל עמר

-

מייקל סאנין

6-4 2-6 11-9


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 2 06/12/2021 11:00 NB

רועי זילברברג

-

רועי פלש

6-7(2) 2-6


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 20 05/12/2021 10:00 NB

נדב כרמי

-

אופיר סקלי אדר

6-2 6-2
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 20 05/12/2021 10:00 NB

ראם אלקיים

-

עידו אשכל ברוק

3-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 18 06/12/2021 11:00 NB

אופיר סקלי אדר

-

ראם אלקיים

3-6 6-3 5-10