ארצית חנוכה 2021 / בנים 12 - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

מחזור 1
נגמר מרכז הטניס יפו בית 1 - 27/11/2021 12:30 NB

יונתן ברק

-

ליהוא בן פרץ

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 1 - 27/11/2021 12:30 NB

עמית קינן

-

נועם דוידי

5-7 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 2 - 27/11/2021 12:30 NB

ניצן סוויסה

-

מיכאל סברוב

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 2 - 27/11/2021 12:30 NB

עמית טובול

-

יאיר דיין

6-1 7-5
נגמר מרכז הטניס יפו בית 3 - 27/11/2021 12:30 NB

מייקל צ׳נג

-

דוד רבינוביץ

6-1 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בית 3 - 27/11/2021 13:00 NB

בן שלמה מלכה

-

אהרון ליפשיץ

6-4 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בית 4 - 27/11/2021 13:00 NB

אנטוני אורן

-

ירדן גמליאל

6-2 7-6(5)
נגמר מרכז הטניס יפו בית 4 - 27/11/2021 14:00 NB

רן ברגר

-

רון כהן

2-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 5 - 27/11/2021 14:00 NB

אופיר קרמיש

-

גל כהן

6-3 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית 5 - 27/11/2021 14:00 NB

סגלוביץ אוהד

-

יונתן שגס

5-7 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 6 - 27/11/2021 14:00 NB

טל שוסטר

-

אורי בן ארי

2-6 5-7
נגמר מרכז הטניס יפו בית 6 - 27/11/2021 14:00 NB

איתי רופ

-

רום מלכה

3-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 7 - 27/11/2021 14:00 NB

סקאי רג'יניאנו

-

אורי סטרטינר

5-7 6-3 5-7
נגמר מרכז הטניס יפו בית 7 - 27/11/2021 14:00 NB

מתן אמסלם

-

איתמר שניידר

6-7(6) 6-7(5)
נגמר מרכז הטניס יפו בית 8 - 27/11/2021 14:00 NB

תומר רייך

-

יונתן פייגנבוים

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 8 - 27/11/2021 14:00 NB

איתמר פורטל

-

עמית חיימי

6-3 6-3
מחזור 2
נגמר מרכז הטניס יפו בית 1 - 30/11/2021 13:30 NB

ליהוא בן פרץ

-

נועם דוידי

6-7(2) 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 1 - 30/11/2021 13:30 NB

יונתן ברק

-

עמית קינן

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 2 - 30/11/2021 12:30 NB

מיכאל סברוב

-

יאיר דיין

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 2 - 30/11/2021 12:30 NB

ניצן סוויסה

-

עמית טובול

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 3 - 30/11/2021 12:30 NB

אהרון ליפשיץ

-

דוד רבינוביץ

6-1 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בית 3 - 30/11/2021 12:30 NB

בן שלמה מלכה

-

מייקל צ׳נג

6-1 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית 4 - 30/11/2021 12:30

רון כהן

-

ירדן גמליאל

6-3 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בית 4 - 30/11/2021 12:30

רן ברגר

-

אנטוני אורן

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 5 - 30/11/2021 12:30

גל כהן

-

יונתן שגס

1-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 5 - 30/11/2021 12:30

אופיר קרמיש

-

סגלוביץ אוהד

3-6 6-4 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בית 6 - 30/11/2021 12:30

אורי בן ארי

-

רום מלכה

2-6 6-4 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 6 - 30/11/2021 12:30

טל שוסטר

-

איתי רופ

6-4 2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 7 - 30/11/2021 11:30 NB

אורי סטרטינר

-

איתמר שניידר

3-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 7 - 30/11/2021 11:30 NB

סקאי רג'יניאנו

-

מתן אמסלם

4-6 5-7
נגמר מרכז הטניס יפו בית 8 - 30/11/2021 11:00 NB

יונתן פייגנבוים

-

עמית חיימי

6-1 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בית 8 - 30/11/2021 11:00 NB

תומר רייך

-

איתמר פורטל

2-6 3-6
מחזור 3
נגמר מרכז הטניס יפו בית 1 - 01/12/2021 14:00 NB

נועם דוידי

-

יונתן ברק

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית 1 - 02/12/2021 09:00 St

עמית קינן

-

ליהוא בן פרץ

3-6 6-7(5)
נגמר מרכז הטניס יפו בית 2 - 01/12/2021 12:30 NB

יאיר דיין

-

ניצן סוויסה

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית 2 - 02/12/2021 09:00 FB

עמית טובול

-

מיכאל סברוב

6-2 3-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 3 - 01/12/2021 12:30 NB

מייקל צ׳נג

-

אהרון ליפשיץ

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 3 - 01/12/2021 13:30 NB

דוד רבינוביץ

-

בן שלמה מלכה

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 4 - 01/12/2021 13:30 NB

ירדן גמליאל

-

רן ברגר

6-2 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בית 4 - 02/12/2021 09:00 FB

אנטוני אורן

-

רון כהן

6-4 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בית 5 - 02/12/2021 09:00 FB

סגלוביץ אוהד

-

גל כהן

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בית 5 - 02/12/2021 09:00 FB

יונתן שגס

-

אופיר קרמיש

2-6 6-4 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בית 6 - 01/12/2021 13:30 NB

רום מלכה

-

טל שוסטר

6-2 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית 6 - 02/12/2021 09:00 FB

איתי רופ

-

אורי בן ארי

4-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 7 - 01/12/2021 12:30 NB

איתמר שניידר

-

סקאי רג'יניאנו

6-0 6-7(2) 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 7 - 02/12/2021 09:00 FB

מתן אמסלם

-

אורי סטרטינר

3-6 6-3 6-7(6)
נגמר מרכז הטניס יפו בית 8 - 01/12/2021 12:30 NB

איתמר פורטל

-

יונתן פייגנבוים

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 8 - 02/12/2021 09:00 FB

עמית חיימי

-

תומר רייך

4-6 6-4 6-7(6)

בנים 12 פלייאוף עליון

הגרלה ראשית

Stage 1 (16 - 1)

נגמר בנים 12 פלייאוף עליון 1 - 16 03/12/2021 11:00 NB

יונתן ברק

-

מתן אמסלם

1-6 4-6
נגמר בנים 12 פלייאוף עליון 1 - 16 03/12/2021 11:00 NB

ניצן סוויסה

-

תומר רייך

0-6 0-6
נגמר בנים 12 פלייאוף עליון 1 - 16 03/12/2021 11:00 NB

ירדן גמליאל

-

גל כהן

6-1 6-2
נגמר בנים 12 פלייאוף עליון 1 - 16 03/12/2021 11:00 NB

רן ברגר

-

סגלוביץ אוהד

2-6 2-6
נגמר בנים 12 פלייאוף עליון 1 - 16 03/12/2021 12:00 NB

מיכאל סברוב

-

עמית חיימי

4-6 6-4 6-3
נגמר בנים 12 פלייאוף עליון 1 - 16 03/12/2021 13:00 NB

מייקל צ׳נג

-

טל שוסטר

3-6 4-6
נגמר בנים 12 פלייאוף עליון 1 - 16 03/12/2021 13:00 NB

דוד רבינוביץ

-

איתי רופ

3-6 3-6
נגמר בנים 12 פלייאוף עליון 1 - 16 03/12/2021 13:00 NB

עמית קינן

-

סקאי רג'יניאנו

6-4 2-6 2-6

Stage 2 (8 - 1)

נגמר בנים 12 פלייאוף עליון 1 - 8 04/12/2021 10:00 St

יונתן ברק

-

עמית חיימי

2-6 1-6
נגמר בנים 12 פלייאוף עליון 1 - 8 04/12/2021 10:00 St

ניצן סוויסה

-

עמית קינן

0-6 0-6
נגמר בנים 12 פלייאוף עליון 1 - 8 04/12/2021 10:00 St

מייקל צ׳נג

-

רן ברגר

3-6 6-2 6-1
נגמר בנים 12 פלייאוף עליון 1 - 8 04/12/2021 10:00 St

גל כהן

-

דוד רבינוביץ

3-6 3-6

Stage 3 (4 - 1)

נגמר בנים 12 פלייאוף עליון 1 - 4 05/12/2021 09:00 St

יונתן ברק

-

גל כהן

2-6 4-6
נגמר בנים 12 פלייאוף עליון 1 - 4 05/12/2021 10:00 NB

ניצן סוויסה

-

רן ברגר

3-6 0-6

Stage 4 (2 - 1)

נגמר בנים 12 פלייאוף עליון 1 - 2 06/12/2021 11:00 NB

יונתן ברק

-

ניצן סוויסה

4-6 6-3 3-6
נגמר בנים 12 פלייאוף עליון 3 - 4 06/12/2021 11:00 NB

גל כהן

-

רן ברגר

6-4 6-1