ארצית חנוכה 2021 / בנים 14 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 10:00

אלדד עצמון

-

סרבסטין שקד

1-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 10:00

אורי הלל

-

אביתר אוחנה

3-6 4-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 10:00

אילאי חיים

-

עומר אשכל ברוק

4-6 3-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 10:00

עומר שמיאן

-

רון יקותיאלוב

2-6 5-7
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 10:00

פול שיפר

-

איתמר ורטהיימר

6-4 6-4
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 10:00

ליר בר נחום

-

שניר מורג

6-2 6-3
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 10:00

דן ברנד

-

אוריה עופר

6-3 2-6 1-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 10:00

חן כוגן

-

ירדן וייס

3-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 10:00

עילי שיטרית

-

אוהד כהן

1-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 10:00

ליעד חסון

-

אוריאן מזרחי

2-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 10:00

מנואל פלכטר

-

נועם חיימוביץ

6-2 4-6 3-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 10:00

גילעד בלנקנשטיין

-

יהב רפאל מרסה

6-3 6-0
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 10:00

מתן רוז'נסקי

-

ליאור יעקב

6-3 6-3
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 10:00

איתמר פבלוביץ

-

עידו רום

4-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 32 30/11/2021 10:00

נעם ישעיהו

-

ים דרור

6-3 2-6 0-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 32 30/11/2021 10:00

ליעם כהן

-

עומר כהנר

4-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 10:00

סרבסטין שקד

-

עידו רום

6-0 6-2
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 10:00

אביתר אוחנה

-

מתן רוז'נסקי

6-7(4) 5-7
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 10:00

רון יקותיאלוב

-

גילעד בלנקנשטיין

0-6 5-7
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 10:00

פול שיפר

-

אוריאן מזרחי

1-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 10:00

ליר בר נחום

-

אוהד כהן

7-5 6-4 10-5
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 10:00

אוריה עופר

-

ירדן וייס

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 10:00

אלדד עצמון

-

איתמר פבלוביץ

1-6 1-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 10:00

אורי הלל

-

ליאור יעקב

6-4 4-6 3-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 10:00

עומר שמיאן

-

יהב רפאל מרסה

6-3 6-4
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 10:00

איתמר ורטהיימר

-

ליעד חסון

6-7(6) 4-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 10:00

שניר מורג

-

עילי שיטרית

2-6 1-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 10:00

דן ברנד

-

חן כוגן

2-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 12:00 AR

עומר אשכל ברוק

-

עומר כהנר

4-6 3-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 12:00 AR

ים דרור

-

נועם חיימוביץ

6-4 6-3


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 12:00 AR

אילאי חיים

-

ליעם כהן

1-6 0-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 12:00 AR

נעם ישעיהו

-

מנואל פלכטר

7-6(7) 7-5


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 12:00

עידו רום

-

ליאור יעקב

0-6 Ret
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 12:00

אביתר אוחנה

-

איתמר פבלוביץ

4-6 6-2 7-10
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 12:00

חן כוגן

-

אוהד כהן

2-6 1-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 12:00

עילי שיטרית

-

אוריה עופר

2-6 1-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 32 02/12/2021 10:00

עומר אשכל ברוק

-

עומר שמיאן

3-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 32 02/12/2021 10:00

רון יקותיאלוב

-

ליעם כהן

4-6 1-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 32 02/12/2021 10:00

ליעד חסון

-

נועם חיימוביץ

6-4 5-7 8-10
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 32 02/12/2021 10:00

נעם ישעיהו

-

פול שיפר

6-2 6-7 3-10


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 8 02/12/2021 11:30 NB

אלדד עצמון

-

דן ברנד

3-6 1-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 8 02/12/2021 11:30 NB

אורי הלל

-

שניר מורג

6-0 6-4
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 8 02/12/2021 11:30 NB

אילאי חיים

-

איתמר ורטהיימר

4-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 8 02/12/2021 11:30 NB

יהב רפאל מרסה

-

מנואל פלכטר

6-7(5) 6-3 5-4 Dis


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 4 04/12/2021 10:00

אלדד עצמון

-

מנואל פלכטר

4-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 4 04/12/2021 10:00

שניר מורג

-

אילאי חיים

2-6 6-4 6-4


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 24 04/12/2021 10:00 NB

עידו רום

-

עילי שיטרית

6-1 7-5
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 24 04/12/2021 10:00 NB

אביתר אוחנה

-

חן כוגן

6-4 7-6(5)


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 24 03/12/2021 09:30

אורי הלל

-

נעם ישעיהו

6-2 2-6 10-8
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 24 04/12/2021 10:00

חן כוגן

-

איתמר ורטהיימר

7-5 6-2
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 24 04/12/2021 10:00

דן ברנד

-

ליעד חסון

0-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 3 - 4 06/12/2021 10:00

מנואל פלכטר

-

שניר מורג

6-2 6-0


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 1 - 2 06/12/2021 10:00

אלדד עצמון

-

אילאי חיים

7-5 6-0


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 20 05/12/2021 10:00

עילי שיטרית

-

דן ברנד

6-1 6-1
נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 20 05/12/2021 10:00

איתמר ורטהיימר

-

נעם ישעיהו

2-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית חנוכה 17 - 18 06/12/2021 10:00

דן ברנד

-

איתמר ורטהיימר

6-3 4-6 10-3