ארצית חנוכה 2021 / בנים 16 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 10:00 FB

חסדן ניר

-

נבו גופר

5-7 3-6
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 10:00 FB

עידו סגלוביץ

-

סיימון לוי

6-2 6-2
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 11:00 NB

איתמר לובוביקוב

-

איתי כהן

6-0 6-2
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 11:00

ניב מזור

-

קליין איתי

3-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 11:00 NB

נרי קפלן

-

עמית לוי

6-2 6-4
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 11:00 NB

סיני נחמני

-

יואב לייבושור

6-3 6-2
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 11:30 NB

אייל שומילוב

-

אופק סיון

0-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 11:30 NB

רותם ענתבי

-

גור ליבל

6-1 6-2
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 11:30 NB

איתי עזרא

-

שחף שמעון ביטון

6-3 6-3
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 11:30

עומר שחר

-

ינאי גיבלי

1-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 11:30 NB

גדג' בארי

-

אורצקי סטיבן

2-6 6-4 6-4
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 11:30 NB

דניל בלינוב

-

אנדריי רוגצקי

7-5 7-6
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 11:30 NB

יונתן לידר

-

אילאי צדקיהו

4-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 11:30 NB

ליעם ושצ'ינסקי

-

אלעד כהן

6-2 6-3
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 27/11/2021 11:30 NB

מעיין לוטן

-

יואב גל

6-0 6-0
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 30/11/2021 10:00

שי סרפתי

-

יגל בן ישראל

2-6 5-7


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 11:00 NB

חסדן ניר

-

סיימון לוי

6-1 6-0
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 11:00 NB

אייל שומילוב

-

יואב גל

3-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 11:00 NB

גור ליבל

-

אלעד כהן

1-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 11:00 NB

ניב מזור

-

אנדריי רוגצקי

Walkover
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 11:00 NB

עומר שחר

-

אורצקי סטיבן

6-7 1-6
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 11:00 NB

עמית לוי

-

יואב לייבושור

2-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 11:30 NB

שחף שמעון ביטון

-

יונתן לידר

3-6 6-2 4-6
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 30/11/2021 11:30 AR

איתי כהן

-

שי סרפתי

1-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 13:00 NB

נבו גופר

-

עידו סגלוביץ

7-6(4) 7-5
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 13:00 NB

אופק סיון

-

מעיין לוטן

7-6(5) 5-7 5-10
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 13:00 NB

רותם ענתבי

-

ליעם ושצ'ינסקי

Walkover
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 13:00 NB

איתי עזרא

-

אילאי צדקיהו

3-6 6-3 8-10
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 13:00 NB

איתמר לובוביקוב

-

יגל בן ישראל

6-2 6-2
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 13:00 NB

קליין איתי

-

דניל בלינוב

6-3 6-4
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 13:00 NB

ינאי גיבלי

-

גדג' בארי

3-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 30/11/2021 13:00 NB

נרי קפלן

-

סיני נחמני

1-6 3-6


 

 

 

בהמתנה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 01/12/2021 10:00 St

ניב מזור

-

יגל בן ישראל

Walkover
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 02/12/2021 10:00 St

עידו סגלוביץ

-

יואב גל

6-0 6-0
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 02/12/2021 10:00

אופק סיון

-

חסדן ניר

Walkover
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 02/12/2021 10:00

רותם ענתבי

-

יונתן לידר

5-7 7-6 10-5
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 02/12/2021 10:00 St

איתי עזרא

-

אלעד כהן

6-1 0-6 5-10
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 02/12/2021 10:00

שי סרפתי

-

דניל בלינוב

6-4 6-1
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 02/12/2021 10:00

יואב לייבושור

-

ינאי גיבלי

6-1 6-0
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 02/12/2021 10:00 St

אורצקי סטיבן

-

נרי קפלן

0-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 8 02/12/2021 11:30 NB

סיימון לוי

-

עמית לוי

6-7 2-6
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 8 02/12/2021 11:30 NB

אייל שומילוב

-

עומר שחר

4-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 8 02/12/2021 11:30 NB

גור ליבל

-

אנדריי רוגצקי

2-6 5-7
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 8 02/12/2021 11:30

שחף שמעון ביטון

-

איתי כהן

6-1 6-1


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 4 04/12/2021 10:00

סיימון לוי

-

איתי כהן

2-6 6-1 6-7(1)
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 4 04/12/2021 10:00

אייל שומילוב

-

גור ליבל

7-5 1-6 7-5


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 04/12/2021 10:00

אופק סיון

-

ינאי גיבלי

6-3 6-3
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 04/12/2021 10:00

איתי עזרא

-

יגל בן ישראל

3-6 5-7


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 04/12/2021 10:00

יואב גל

-

שחף שמעון ביטון

4-6 5-7
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 04/12/2021 10:00

ינאי גיבלי

-

אנדריי רוגצקי

7-6(3) 3-6 5-10
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 04/12/2021 10:00

עמית לוי

-

איתי עזרא

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 3 - 4 06/12/2021 10:00

איתי כהן

-

אייל שומילוב

6-1 6-3


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 2 06/12/2021 10:00

סיימון לוי

-

גור ליבל

6-4 6-4


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 20 05/12/2021 10:00

יואב גל

-

איתי עזרא

5-7 6-4 5-10
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 20 05/12/2021 10:00

ינאי גיבלי

-

עומר שחר

6-1 6-1


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 18 06/12/2021 10:00

יואב גל

-

עומר שחר

2-6 2-6