ארצית חנוכה 2021 / בנות 12 - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

מחזור 1
נגמר מרכז הטניס יפו בית 1 - 27/11/2021 10:00 FB

קארין אוליניצקי

-

ליאור יעבץ

4-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 1 - 27/11/2021 10:00 FB

אלביליה נאורה

-

מאיה דובינסקי

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 2 - 27/11/2021 11:00 NB

מיקה שוסטר

-

נטלי וגר

2-6 5-7
נגמר מרכז הטניס יפו בית 2 - 27/11/2021 11:00 NB

שירה דביר

-

אווה איגנוב

2-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 3 - 27/11/2021 11:00 NB

גפן מגיד

-

עמית אבגי

2-6 6-0 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 3 - 01/12/2021 12:30 NB

ליהיא אקוקה

-

שראלי עדן

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 4 - 27/11/2021 11:00 NB

ליזה ריכטרמן

-

ליאן איצירן

6-4 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בית 4 - 27/11/2021 11:00 NB

עדן מנור

-

מישל רודמן

3-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 5 - 27/11/2021 11:00 NB

אופיר מנהרדט

-

מיה כהן

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 5 - 27/11/2021 11:00 NB

הילה בוהדנה

-

מיי שרה משל

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 6 - 27/11/2021 11:00 NB

עופרי בר

-

אמה קאופמן

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 6 - 27/11/2021 11:00 NB

דניאל ברנס

-

מישל הלופגיל

6-7(7) 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 7 - 30/11/2021 12:30 NB

ליאן גרינשפן

-

עדי דביקו

4-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 7 - 30/11/2021 12:30 NB

טוהר מולקנדוב

-

מיכל קוסטנקו

4-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 8 - 27/11/2021 12:00 St

בר שפורן

-

מילנה וולינסקי

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 8 - 27/11/2021 12:30 NB

הופמן עמית

-

מילה ניב

2-6 3-6
מחזור 2
נגמר מרכז הטניס יפו בית 1 - 30/11/2021 15:00 NB

ליאור יעבץ

-

מאיה דובינסקי

6-1 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בית 1 - 30/11/2021 15:00 NB

קארין אוליניצקי

-

אלביליה נאורה

3-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 2 - 30/11/2021 15:00 NB

נטלי וגר

-

אווה איגנוב

4-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 2 - 30/11/2021 15:00 NB

מיקה שוסטר

-

שירה דביר

4-6 6-2 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 3 - 30/11/2021 00:00 AR

שראלי עדן

-

עמית אבגי

6-3 0-3 Ret
נגמר מרכז הטניס יפו בית 3 - 30/11/2021 00:00 AR

ליהיא אקוקה

-

גפן מגיד

0-6 6-2 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בית 4 - 30/11/2021 14:00 NB

ליזה ריכטרמן

-

עדן מנור

1-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 4 - 30/11/2021 15:00 NB

ליאן איצירן

-

מישל רודמן

0-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 5 - 30/11/2021 14:00 NB

מיה כהן

-

מיי שרה משל

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בית 5 - 30/11/2021 14:00 NB

אופיר מנהרדט

-

הילה בוהדנה

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 6 - 30/11/2021 14:00 NB

אמה קאופמן

-

מישל הלופגיל

6-0 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בית 6 - 30/11/2021 14:00 NB

עופרי בר

-

דניאל ברנס

3-6 7-6(4) 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בית 7 - 01/12/2021 12:30 NB

עדי דביקו

-

מיכל קוסטנקו

6-3 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בית 7 - 01/12/2021 12:30 NB

ליאן גרינשפן

-

טוהר מולקנדוב

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית 8 - 30/11/2021 13:30 NB

מילה ניב

-

מילנה וולינסקי

3-0 Ret
נגמר מרכז הטניס יפו בית 8 - 30/11/2021 13:30 NB

הופמן עמית

-

בר שפורן

7-5 3-6 4-6
מחזור 3
נגמר מרכז הטניס יפו בית 1 - 01/12/2021 11:00 NB

אלביליה נאורה

-

ליאור יעבץ

0-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 1 - 01/12/2021 11:00 NB

מאיה דובינסקי

-

קארין אוליניצקי

6-1 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית 2 - 01/12/2021 11:00 NB

שירה דביר

-

נטלי וגר

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 2 - 01/12/2021 11:00 NB

אווה איגנוב

-

מיקה שוסטר

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בית 3 - 30/11/2021 10:00 NB

גפן מגיד

-

שראלי עדן

3-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 3 - 30/11/2021 10:00 NB

עמית אבגי

-

ליהיא אקוקה

6-0 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בית 4 - 01/12/2021 11:00 NB

עדן מנור

-

ליאן איצירן

6-3 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בית 4 - 01/12/2021 11:00 NB

מישל רודמן

-

ליזה ריכטרמן

6-0 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בית 5 - 01/12/2021 12:30 NB

הילה בוהדנה

-

מיה כהן

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 5 - 01/12/2021 12:30 NB

מיי שרה משל

-

אופיר מנהרדט

6-1 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בית 6 - 01/12/2021 11:00 NB

דניאל ברנס

-

אמה קאופמן

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 6 - 01/12/2021 12:30 NB

מישל הלופגיל

-

עופרי בר

0-6 6-3 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית 7 - 27/11/2021 11:30 NB

מיכל קוסטנקו

-

ליאן גרינשפן

4-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 7 - 30/11/2021 10:00 NB

טוהר מולקנדוב

-

עדי דביקו

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 8 - 01/12/2021 12:30 NB

בר שפורן

-

מילה ניב

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 8 - 01/12/2021 12:30 NB

מילנה וולינסקי

-

הופמן עמית

6-7(4) 6-2 6-3

בנות 12 פלייאוף עליון

הגרלה ראשית

Stage 1 (16 - 1)

נגמר בנות 12 פלייאוף עליון 1 - 16 03/12/2021 11:00 NB

ליהיא אקוקה

-

דניאל ברנס

3-6 0-6
נגמר בנות 12 פלייאוף עליון 1 - 16 03/12/2021 11:00 NB

ליזה ריכטרמן

-

אופיר מנהרדט

2-6 6-1 5-7
נגמר בנות 12 פלייאוף עליון 1 - 16 03/12/2021 11:00 NB

גפן מגיד

-

עופרי בר

2-6 1-6
נגמר בנות 12 פלייאוף עליון 1 - 16 03/12/2021 11:00 NB

ליאן איצירן

-

הילה בוהדנה

2-6 1-6
נגמר בנות 12 פלייאוף עליון 1 - 16 03/12/2021 11:00 NB

אלביליה נאורה

-

טוהר מולקנדוב

3-6 3-6
נגמר בנות 12 פלייאוף עליון 1 - 16 03/12/2021 12:00 NB

קארין אוליניצקי

-

מיכל קוסטנקו

1-6 1-6
נגמר בנות 12 פלייאוף עליון 1 - 16 03/12/2021 12:00 NB

מיקה שוסטר

-

בר שפורן

1-6 6-4 1-6
נגמר בנות 12 פלייאוף עליון 1 - 16 03/12/2021 12:00 NB

שירה דביר

-

הופמן עמית

6-7(5) 6-4 0-6

Stage 2 (8 - 1)

נגמר בנות 12 פלייאוף עליון 1 - 8 04/12/2021 10:00 St

קארין אוליניצקי

-

שירה דביר

4-6 2-6
נגמר בנות 12 פלייאוף עליון 1 - 8 04/12/2021 11:00 NB

ליזה ריכטרמן

-

גפן מגיד

1-6 4-6
נגמר בנות 12 פלייאוף עליון 1 - 8 05/12/2021 09:00 St

מיקה שוסטר

-

אלביליה נאורה

3-6 2-6
נגמר בנות 12 פלייאוף עליון 1 - 8 05/12/2021 09:00 St

ליהיא אקוקה

-

ליאן איצירן

3-6 2-6

Stage 3 (4 - 1)

נגמר בנות 12 פלייאוף עליון 1 - 4 05/12/2021 00:00 AR

מיקה שוסטר

-

ליהיא אקוקה

1-6 2-6
נגמר בנות 12 פלייאוף עליון 1 - 4 05/12/2021 09:00 St

קארין אוליניצקי

-

ליזה ריכטרמן

6-2 6-2

Stage 4 (2 - 1)

נגמר בנות 12 פלייאוף עליון 1 - 2 06/12/2021 10:00 St

ליזה ריכטרמן

-

מיקה שוסטר

6-3 3-6 6-2
נגמר בנות 12 פלייאוף עליון 3 - 4 06/12/2021 10:00 St

קארין אוליניצקי

-

ליהיא אקוקה

4-6 2-6