אזורית חנוכה 2021 / בנים 10 צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 1 - 32 30/11/2021 10:00

עידו גרויסמן

-

עמית פרלמן

6-2 6-2
נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 1 - 32 30/11/2021 10:00

איתי קדוש

-

אמיתי סוויסה טורן

6-2 7-6
נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 1 - 32 30/11/2021 13:00

גאד גנאים

-

גור דרורי

6-2 6-3
נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 1 - 32 30/11/2021 13:00

עמית ציפרוט

-

אוהד פורשט

6-2 6-2
נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 1 - 32 30/11/2021 13:00

עילאי בר

-

תומר ספיר

7-5 3-6 10-6
נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 1 - 32 30/11/2021 14:30

איתן גלאוברמן

-

אלון קושנירסקי

6-2 6-2
נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 1 - 32 30/11/2021 14:30

אדם צ'שקין

-

עידו לנדס

4-6 3-6


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 1 - 16 30/11/2021 14:30

איתן גבריאל ליפשיץ

-

אמיתי סוויסה טורן

3-6 5-7
נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 1 - 16 30/11/2021 14:30

טאי קאופמן

-

עמית פרלמן

6-2 7-5
נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 1 - 16 01/12/2021 08:30

ג׳ון אליאס אליאס חדאד

-

גור דרורי

6-2 7-6


 

 

 


 

 

 

נגמר קריית ביאליק בנים 10 צפון 1 - 16 02/12/2021 09:00

נריה אטיאס

-

אוהד פורשט

6-2 6-2
נגמר קריית ביאליק בנים 10 צפון 1 - 16 02/12/2021 10:15

איתי גלייזר

-

תומר ספיר

4-6 3-6
נגמר קריית ביאליק בנים 10 צפון 1 - 16 02/12/2021 10:15

גל אהרון

-

אדם צ'שקין

2-6 4-6
נגמר קריית ביאליק בנים 10 צפון 1 - 16 02/12/2021 11:30

אראל מייזלין

-

אלון ריבלין

3-6 3-6
נגמר קריית ביאליק בנים 10 צפון 1 - 16 02/12/2021 11:30

שהם משה מורג

-

אלון קושנירסקי

6-3 4-6 10-7


 

 

 


 

 

 

נגמר קריית ביאליק בנים 10 צפון 1 - 8 02/12/2021 09:00

איתן גבריאל ליפשיץ

-

עמית פרלמן

6-3 3-6 10-12


 

 

 

נגמר קריית ביאליק בנים 10 צפון 17 - 32 02/12/2021 10:15

טאי קאופמן

-

איתן גלאוברמן

Walkover


 

 

 

נגמר קריית ביאליק בנים 10 צפון 1 - 8 02/12/2021 11:30

אוהד פורשט

-

גור דרורי

6-4 5-7 4-10


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 17 - 32 02/12/2021 11:30

עילאי בר

-

נריה אטיאס

6-2 6-2
נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 17 - 32 02/12/2021 11:30

ג׳ון אליאס אליאס חדאד

-

עידו לנדס

5-7 3-6


 

 

 

נגמר קריית ביאליק בנים 10 צפון 1 - 8 02/12/2021 13:00

אראל מייזלין

-

אלון קושנירסקי

3-6 6-3 2-10
נגמר קריית ביאליק בנים 10 צפון 1 - 8 02/12/2021 13:00

איתי גלייזר

-

גל אהרון

6-2 6-2


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 17 - 32 02/12/2021 13:00

עמית ציפרוט

-

תומר ספיר

6-2 5-7 8-10
נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 17 - 32 02/12/2021 13:00

אדם צ'שקין

-

גאד גנאים

Not Played
נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 17 - 32 02/12/2021 14:30

איתי קדוש

-

אלון ריבלין

3-6 2-6
נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 17 - 32 02/12/2021 14:30

שהם משה מורג

-

עידו גרויסמן

Walkover


 

 

 

נגמר קריית ביאליק בנים 10 צפון 17 - 24 02/12/2021 10:15

אמיתי סוויסה טורן

-

איתן גלאוברמן

3-6 6-7


 

 

 


 

 

 

נגמר קריית ביאליק בנים 10 צפון 17 - 24 03/12/2021 10:00

איתי קדוש

-

שהם משה מורג

3-6 6-4 10-2
נגמר קריית ביאליק בנים 10 צפון 17 - 24 03/12/2021 10:00

נריה אטיאס

-

ג׳ון אליאס אליאס חדאד

6-4 6-2
נגמר קריית ביאליק בנים 10 צפון 17 - 24 03/12/2021 10:00

עמית ציפרוט

-

אדם צ'שקין

7-6 6-2


 

 

 

נגמר קריית ביאליק בנים 10 צפון 17 - 24 03/12/2021 11:30

אמיתי סוויסה טורן

-

איתי גלייזר

7-5 6-3
נגמר קריית ביאליק בנים 10 צפון 17 - 24 03/12/2021 13:00

שהם משה מורג

-

גור דרורי

3-6 6-4 10-7
נגמר קריית ביאליק בנים 10 צפון 17 - 24 03/12/2021 13:00

אלון קושנירסקי

-

ג׳ון אליאס אליאס חדאד

3-6 3-6
נגמר קריית ביאליק בנים 10 צפון 17 - 24 03/12/2021 13:00

עמית פרלמן

-

אדם צ'שקין

3-6 4-6


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 3 - 4 06/12/2021 10:00

איתן גבריאל ליפשיץ

-

גל אהרון

6-2 6-2


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 1 - 2 06/12/2021 11:30

אוהד פורשט

-

אראל מייזלין

4-6 3-6


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 17 - 20 06/12/2021 09:00

גור דרורי

-

עמית פרלמן

7-6 6-7 3-10
נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 17 - 20 06/12/2021 09:00

איתי גלייזר

-

אלון קושנירסקי

6-3 4-6 10-6


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 10 צפון 17 - 18 06/12/2021 11:30

גור דרורי

-

אלון קושנירסקי

6-3 3-6 10-7