אזורית חנוכה 2021 / בנים 10 דרום - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 10 דרום 1 - 16 30/11/2021 09:00

אביעד אברהם צרפתי

-

אורי פרחי

6-2 6-2
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 10 דרום 1 - 16 30/11/2021 09:00

איתמר נוריאל

-

עומר טל

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 10 דרום 1 - 16 30/11/2021 09:00

אלון שמואלי

-

מטביי ורלמוב

2-6 3-6
בהמתנה מועדון הטניס מיתר בנים 10 דרום 1 - 16 30/11/2021 10:15

יהלי רובין

-

--

נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 10 דרום 1 - 16 30/11/2021 10:15

גיא סקולצקי

-

ארטיום וישר

4-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 10 דרום 1 - 16 30/11/2021 10:15

עמית דיכטר

-

אדם אשרף יוסף

6-2 6-3
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 10 דרום 1 - 16 30/11/2021 10:15

ליאור ישראל נדב

-

עילאי יעקב צרפתי

2-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 10 דרום 1 - 16 30/11/2021 10:15

ירון פרדר

-

תומס דריר

5-7 6-7


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 10 דרום 1 - 8 30/11/2021 11:30

גיא סקולצקי

-

אלון שמואלי

6-3 6-3
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 10 דרום 1 - 8 30/11/2021 11:30

אורי פרחי

-

עומר טל

5-7 3-6


 

 

 

בהמתנה מועדון הטניס מיתר בנים 10 דרום 9 - 16 30/11/2021 13:00

Loser

-

תומס דריר

נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 10 דרום 9 - 16 30/11/2021 13:00

ארטיום וישר

-

מטביי ורלמוב

2-6 3-6
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 10 דרום 9 - 16 30/11/2021 13:00

אביעד אברהם צרפתי

-

איתמר נוריאל

6-2 6-2
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 10 דרום 9 - 16 30/11/2021 13:00

עמית דיכטר

-

עילאי יעקב צרפתי

2-6 2-6


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 10 דרום 1 - 8 30/11/2021 13:00

יהלי רובין

-

ירון פרדר

2-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 10 דרום 1 - 8 30/11/2021 13:00

אדם אשרף יוסף

-

ליאור ישראל נדב

7-6 6-2


 

 

 

נגמר בנים 10 דרום 1 - 4 01/12/2021 11:51

יהלי רובין

-

ליאור ישראל נדב

3-6 2-6
נגמר בנים 10 דרום 1 - 4 01/12/2021 11:51

אלון שמואלי

-

אורי פרחי

4-6 5-7


 

 

 

נגמר בנים 10 דרום 9 - 16 01/12/2021 11:51

תומס דריר

-

גיא סקולצקי

6-0 6-0
נגמר בנים 10 דרום 9 - 16 01/12/2021 11:51

ארטיום וישר

-

ירון פרדר

4-6 4-6
נגמר בנים 10 דרום 9 - 16 01/12/2021 11:51

אדם אשרף יוסף

-

איתמר נוריאל

5-7 5-7
נגמר בנים 10 דרום 9 - 16 01/12/2021 11:51

עומר טל

-

עמית דיכטר

3-6 6-7


 

 

 

נגמר בנים 10 דרום 3 - 4 02/12/2021 11:51

ליאור ישראל נדב

-

אורי פרחי

5-7 4-6


 

 

 

נגמר בנים 10 דרום 9 - 12 02/12/2021 11:51

גיא סקולצקי

-

עומר טל

4-6 3-6
נגמר בנים 10 דרום 9 - 12 02/12/2021 11:51

ארטיום וישר

-

אדם אשרף יוסף

6-4 3-6 8-10


 

 

 

נגמר בנים 10 דרום 1 - 2 02/12/2021 11:51

יהלי רובין

-

אלון שמואלי

2-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 10 דרום 9 - 10 02/12/2021 11:52

גיא סקולצקי

-

ארטיום וישר

6-4 2-6 4-10