אזורית חנוכה 2021 / בנים 10 מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

בהמתנה מ. טניס בת ים בנים 10 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 09:00

יאיר אידלמן

-

--

בהמתנה מ. טניס בת ים בנים 10 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 09:00

ניר גרניאק

-

--

בהמתנה מ. טניס בת ים בנים 10 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 09:00

גב זמורה כהן

-

--

בהמתנה מ. טניס בת ים בנים 10 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 09:00

תום בנימינוב

-

--

בהמתנה מ. טניס בת ים בנים 10 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 09:00

דוד סטרודובסקי

-

--

בהמתנה מ. טניס בת ים בנים 10 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 09:00

גל דגן

-

--

נגמר מ. טניס בת ים בנים 10 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 09:00

יונתן קורן

-

איתן חיים גלעד

7-5 6-3
נגמר מ. טניס בת ים בנים 10 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 10:30

עמית לוי

-

גיא פרידמן

3-6 3-6


 

 

 

בהמתנה מ. טניס בת ים בנים 10 מרכז א' 9 - 16 30/11/2021 10:30

Loser

-

יונתן קורן

בהמתנה מ. טניס בת ים בנים 10 מרכז א' 9 - 16 30/11/2021 10:30

Loser

-

Loser

בהמתנה מ. טניס בת ים בנים 10 מרכז א' 9 - 16 30/11/2021 10:30

Loser

-

Loser

בהמתנה מ. טניס בת ים בנים 10 מרכז א' 9 - 16 30/11/2021 10:30

גיא פרידמן

-

Loser


 

 

 

נגמר מ. טניס בת ים בנים 10 מרכז א' 1 - 8 30/11/2021 10:30

ניר גרניאק

-

גל דגן

2-6 2-6
נגמר מ. טניס בת ים בנים 10 מרכז א' 1 - 8 30/11/2021 10:30

גב זמורה כהן

-

דוד סטרודובסקי

4-6 2-6
נגמר מ. טניס בת ים בנים 10 מרכז א' 1 - 8 30/11/2021 12:00

יאיר אידלמן

-

איתן חיים גלעד

2-6 6-3 10-7
נגמר מ. טניס בת ים בנים 10 מרכז א' 1 - 8 30/11/2021 14:00

עמית לוי

-

תום בנימינוב

6-4 6-3


 

 

 

נגמר בנים 10 מרכז א' 1 - 4 02/12/2021 09:00

איתן חיים גלעד

-

תום בנימינוב

6-2 6-2
נגמר בנים 10 מרכז א' 1 - 4 02/12/2021 09:00

ניר גרניאק

-

גב זמורה כהן

2-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 10 מרכז א' 9 - 16 02/12/2021 09:00

יונתן קורן

-

גל דגן

5-7 3-6
בהמתנה בנים 10 מרכז א' 9 - 16 02/12/2021 09:00

Winner

-

יאיר אידלמן

בהמתנה בנים 10 מרכז א' 9 - 16 02/12/2021 09:00

עמית לוי

-

Winner

נגמר בנים 10 מרכז א' 9 - 16 02/12/2021 09:00

דוד סטרודובסקי

-

גיא פרידמן

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנים 10 מרכז א' 3 - 4 02/12/2021 10:15

איתן חיים גלעד

-

גב זמורה כהן

7-6 4-6 10-8


 

 

 

נגמר בנים 10 מרכז א' 9 - 12 02/12/2021 10:15

יונתן קורן

-

גיא פרידמן

6-2 6-3
נגמר בנים 10 מרכז א' 9 - 12 02/12/2021 10:15

יאיר אידלמן

-

עמית לוי

4-6 6-4 11-9


 

 

 

נגמר בנים 10 מרכז א' 1 - 2 02/12/2021 10:15

תום בנימינוב

-

ניר גרניאק

6-7 3-6


 

 

 

נגמר בנים 10 מרכז א' 9 - 10 02/12/2021 12:00

גיא פרידמן

-

עמית לוי

6-3 6-3