אזורית חנוכה 2021 / בנים 12 צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 1 - 32 30/11/2021 13:00

‫עמית מלכה‬‎

-

נתנאל (מרדכי) רוזן כנוביץ

6-1 6-4
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 1 - 32 30/11/2021 13:00

ירדן שנפיר

-

נדב ושצ

4-6 0-6
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 1 - 32 30/11/2021 13:00

יובל גלילי

-

עומרי דורון

6-4 4-6 12-10
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 1 - 32 30/11/2021 13:00

יונתן גרויסמן

-

איתי דוד זיגלבוים

6-2 6-2
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 1 - 32 30/11/2021 13:00

זייה איסמאילוב

-

שון גולדיץ

3-6 3-6
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 1 - 32 30/11/2021 13:00

אורי מוסקוביץ

-

נמרוד גריסריו

2-6 1-6
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 1 - 32 30/11/2021 13:00

מקס לוקץ

-

איתי שפנר

6-7 2-6
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 1 - 32 30/11/2021 13:00

ברק גילהר

-

גיא גרציקוב

1-6 0-6
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 1 - 32 30/11/2021 13:00

נועם בר-און

-

יהלי בן ערב

6-0 6-1


 

 

 

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 1 - 16 02/12/2021 08:30

שי אהרון

-

יהלי בן ערב

1-6 0-6
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 1 - 16 02/12/2021 08:30

תומר משעולי

-

ברק גילהר

0-6 1-6
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 1 - 16 02/12/2021 08:30

קדם קבסו

-

מקס לוקץ

2-6 4-6
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 1 - 16 02/12/2021 08:30

נועם יעקב

-

אורי מוסקוביץ

6-4 6-2
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 1 - 16 02/12/2021 08:30

עומר פרלמן

-

זייה איסמאילוב

2-6 3-6
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 1 - 16 02/12/2021 08:30

דין מרקוס

-

איתי דוד זיגלבוים

2-6 1-6
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 1 - 16 02/12/2021 08:30

נתנאל (מרדכי) רוזן כנוביץ

-

עומרי דורון

0-6 0-6
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 1 - 16 02/12/2021 08:30

דן אייזנשטיין

-

ירדן שנפיר

1-6 0-6


 

 

 

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 10:00 NB

Loser

-

נועם בר-און

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 10:00 NB

Loser

-

גיא גרציקוב

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 10:00 NB

Loser

-

איתי שפנר

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 10:00 NB

Loser

-

נמרוד גריסריו

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 10:00 NB

Loser

-

שון גולדיץ

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 10:00 NB

Loser

-

יונתן גרויסמן

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 10:00 NB

‫עמית מלכה‬‎

-

יובל גלילי

1-6 0-6
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 10:00 NB

Loser

-

נדב ושצ


 

 

 

בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 1 - 8 02/12/2021 11:00

שי אהרון

-

דן אייזנשטיין

1-6 1-6
בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 1 - 8 02/12/2021 11:00

תומר משעולי

-

נתנאל (מרדכי) רוזן כנוביץ

2-6 2-6
בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 1 - 8 02/12/2021 11:00

קדם קבסו

-

דין מרקוס

6-3 3-6 10-7
בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 1 - 8 02/12/2021 11:00

אורי מוסקוביץ

-

עומר פרלמן

6-1 6-1


 

 

 

בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 11:00

גיא גרציקוב

-

יהלי בן ערב

6-0 7-6
בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 11:00

איתי דוד זיגלבוים

-

שון גולדיץ

6-2 6-3
בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 11:00

זייה איסמאילוב

-

יונתן גרויסמן

Walkover
בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 11:00

ירדן שנפיר

-

‫עמית מלכה‬‎

6-1 6-0
בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 11:00

עומרי דורון

-

נדב ושצ

Walkover
בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 17 - 32 עדיין לא נקבע

נועם בר-און

-

ברק גילהר

Walkover
בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 17 - 32 03/12/2021 08:30

איתי שפנר

-

נועם יעקב

5-7 6-7
בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 17 - 32 03/12/2021 08:30

נמרוד גריסריו

-

מקס לוקץ

Walkover


 

 

 

בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 1 - 4 03/12/2021 10:00 NB

שי אהרון

-

עומר פרלמן

2-6 0-5 Ret
בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 1 - 4 03/12/2021 10:00 NB

תומר משעולי

-

דין מרקוס

1-6 0-6


 

 

 

בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 17 - 24 03/12/2021 10:00 NB

ברק גילהר

-

עומרי דורון

1-6 6-7
בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 17 - 24 03/12/2021 10:00 NB

יהלי בן ערב

-

‫עמית מלכה‬‎

6-4 6-4
בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 17 - 24 03/12/2021 10:00 NB

איתי שפנר

-

זייה איסמאילוב

2-6 1-6
בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 17 - 24 03/12/2021 10:00 NB

מקס לוקץ

-

שון גולדיץ

2-6 6-7


 

 

 

בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 17 - 24 06/12/2021 09:00 St

ברק גילהר

-

אורי מוסקוביץ

7-6 7-5
בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 17 - 24 06/12/2021 09:00 St

‫עמית מלכה‬‎

-

קדם קבסו

6-4 4-6 10-7
בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 17 - 24 06/12/2021 09:00 St

נתנאל (מרדכי) רוזן כנוביץ

-

איתי שפנר

6-3 6-3
בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 17 - 24 06/12/2021 09:00 St

דן אייזנשטיין

-

מקס לוקץ

2-6 7-5 12-10


 

 

 

בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 3 - 4 06/12/2021 10:30 St

עומר פרלמן

-

דין מרקוס

Ret


 

 

 

בהמתנה בנים 12 צפון רמה 1 1 - 2 06/12/2021 10:30 St

שי אהרון

-

תומר משעולי

3-6 6-7