אזורית חנוכה 2021 / בנים 12 דרום - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 32 27/11/2021 09:30

נדב קויפמן

-

איתי מיארה

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 32 27/11/2021 09:30

נהוראי מאיר פריינטה

-

שגב משה בוטראשוילי

4-6 5-7
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 32 27/11/2021 09:30

קויטיגר אורון

-

איליה ריאבוי

1-6 1-6
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 32 27/11/2021 09:30

יהונתן זבלינסקי

-

ליאור שטרית

6-2 6-1
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 32 27/11/2021 11:00

שלף אזולאי

-

נעם גיל

6-2 6-3
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 32 27/11/2021 11:00

אורי דניאל כרבי

-

איתי מזרחי

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 32 27/11/2021 11:00

איתי שוורץ

-

יותם לוריא

0-6 1-6
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 32 27/11/2021 11:00

איתמר אוחנה

-

אלכס זבלינסקי

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 32 30/11/2021 09:00

אלון משה אשוש

-

עפרי פרחי

6-2 6-4


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 17 - 32 27/11/2021 12:00

שלף אזולאי

-

אלכס זבלינסקי

1-6 1-6


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 16 27/11/2021 12:00

בן שלמה מלכה

-

ליאור שטרית

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 16 27/11/2021 12:00

איתי איתי הרשקוביץ

-

קויטיגר אורון

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 16 27/11/2021 12:00

מורן סבן

-

נהוראי מאיר פריינטה

0-6 3-6
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 16 27/11/2021 12:00

נועם דיכטר

-

נדב קויפמן

0-6 3-6
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 16 27/11/2021 13:30

נעם גיל

-

איתמר אוחנה

0-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 16 27/11/2021 13:30

דניאל מולר

-

איתי שוורץ

7-5 6-3
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 16 27/11/2021 13:30

לאון לאון גרינברג

-

איתי מזרחי

1-6 4-6
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 16 30/11/2021 11:30

יונתן רובין

-

עפרי פרחי

0-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 1 - 8 30/11/2021 11:58

ליאור שטרית

-

נועם דיכטר

6-1 6-1
נגמר בנים 12 דרום 1 - 8 30/11/2021 11:58

יונתן רובין

-

לאון לאון גרינברג

1-6 0-6
נגמר בנים 12 דרום 1 - 8 30/11/2021 11:58

נעם גיל

-

איתי שוורץ

2-6 0-6
נגמר בנים 12 דרום 1 - 8 30/11/2021 11:58

איתי איתי הרשקוביץ

-

מורן סבן

3-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 17 - 32 30/11/2021 11:58

יהונתן זבלינסקי

-

עפרי פרחי

6-3 6-2
נגמר בנים 12 דרום 17 - 32 30/11/2021 11:58

אלון משה אשוש

-

בן שלמה מלכה

0-6 0-6
נגמר בנים 12 דרום 17 - 32 30/11/2021 11:58

שלף אזולאי

-

קויטיגר אורון

0-6 0-6
נגמר בנים 12 דרום 17 - 32 30/11/2021 11:58

איליה ריאבוי

-

איתמר אוחנה

6-0 6-0
נגמר בנים 12 דרום 17 - 32 30/11/2021 11:58

דניאל מולר

-

שגב משה בוטראשוילי

1-6 2-6
נגמר בנים 12 דרום 17 - 32 30/11/2021 11:58

נהוראי מאיר פריינטה

-

יותם לוריא

5-7 6-4 10-4
נגמר בנים 12 דרום 17 - 32 30/11/2021 11:58

נדב קויפמן

-

אורי דניאל כרבי

6-4 2-6 7-10
נגמר בנים 12 דרום 17 - 32 30/11/2021 11:58

איתי מזרחי

-

איתי מיארה

1-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 1 - 4 01/12/2021 11:58

נועם דיכטר

-

איתי איתי הרשקוביץ

4-6 2-6
נגמר בנים 12 דרום 1 - 4 01/12/2021 11:58

יונתן רובין

-

נעם גיל

3-6 6-1 4-10


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 01/12/2021 11:58

עפרי פרחי

-

איתי מזרחי

6-4 6-2
נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 01/12/2021 11:58

אלון משה אשוש

-

נדב קויפמן

6-0 6-0
נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 01/12/2021 11:58

שלף אזולאי

-

יותם לוריא

6-0 6-0
נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 01/12/2021 11:58

איתמר אוחנה

-

דניאל מולר

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 3 - 4 02/12/2021 11:58

איתי איתי הרשקוביץ

-

נעם גיל

4-6 6-4 2-10


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 02/12/2021 11:58

איתי מזרחי

-

מורן סבן

0-6 0-6
נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 02/12/2021 11:58

נדב קויפמן

-

איתי שוורץ

6-4 6-3
נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 02/12/2021 11:58

לאון לאון גרינברג

-

יותם לוריא

2-6 4-6
נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 02/12/2021 11:58

ליאור שטרית

-

דניאל מולר

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 1 - 2 02/12/2021 11:58

נועם דיכטר

-

יונתן רובין

6-2 6-1


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 17 - 20 02/12/2021 11:59

איתי מזרחי

-

דניאל מולר

5-7 4-6
נגמר בנים 12 דרום 17 - 20 02/12/2021 11:59

איתי שוורץ

-

לאון לאון גרינברג

2-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 17 - 18 03/12/2021 11:59

איתי מזרחי

-

איתי שוורץ

2-6 7-6 5-10