אזורית חנוכה 2021 / בנים 12 מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' 1 - 32 27/11/2021 09:00

איתמר רונן

-

וויסאם אבו סהיבאן

0-6 0-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' 1 - 32 27/11/2021 09:00

רפאל אדם גזית

-

ליאור הלשטוק

6-4 6-1
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' 1 - 32 27/11/2021 09:00

עומרי ורדי

-

אבנר הגאי

3-6 1-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' 1 - 32 27/11/2021 09:00

ניצן כהן

-

אמרי בבא

6-1 2-6 10-8
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' 1 - 32 27/11/2021 10:30

אייל פיין קליינמן

-

נדב בן משה

0-6 0-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' 1 - 32 27/11/2021 10:30

יובל גרינבאום

-

אורי קרן

1-6 2-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' 1 - 32 27/11/2021 10:30

רון אשכנזי

-

מיכאל לוי וייס

6-4 7-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' 1 - 32 27/11/2021 12:00

ליאם ליפשיץ

-

רז דולב

2-6 0-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' 1 - 32 27/11/2021 12:00

עומר שטינברג

-

מיכאל גושצ

6-0 6-0
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' 1 - 32 27/11/2021 13:30

בן וייס

-

עומר בנוולגי

2-6 2-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' 1 - 32 27/11/2021 13:30

עידן וילסקר

-

אריאל אלישע

6-4 6-0
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' 1 - 32 27/11/2021 13:30

דן עיני

-

רן אידלמן

0-6 2-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' 1 - 32 27/11/2021 15:00

אורי אקשטיין

-

כפיר נייער

2-6 2-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' 1 - 32 27/11/2021 15:00

דניאל הרמתי

-

עידו רגב

0-6 2-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' 1 - 32 28/11/2021 14:00

בנגי חנצ׳ינסקי

-

נדב קראוס

6-0 6-1


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 16 27/11/2021 12:00

איתמר רונן

-

אמרי בבא

1-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 32 27/11/2021 12:30

רפאל אדם גזית

-

אבנר הגאי

6-7 6-1 11-9


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 16 27/11/2021 13:00

רוי גרוסברג

-

מיכאל לוי וייס

2-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 32 30/11/2021 08:30

עומר בנוולגי

-

רן אידלמן

6-2 6-2
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 32 30/11/2021 08:30 St

כפיר נייער

-

עידו רגב

4-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 32 30/11/2021 08:30 St

עידן וילסקר

-

בנגי חנצ׳ינסקי

0-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 08:30 St

אייל פיין קליינמן

-

יובל גרינבאום

6-1 6-2
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 09:00 St

ליאור הלשטוק

-

עומרי ורדי

6-3 3-6 4-10
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 10:00 FB

בן וייס

-

דן עיני

1-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 10:00 FB

ליאם ליפשיץ

-

מיכאל גושצ

6-3 6-2
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 10:00 FB

אורי אקשטיין

-

דניאל הרמתי

2-6 3-6
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 10:00 FB

אריאל אלישע

-

נדב קראוס

0-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 8 30/11/2021 11:15

בן וייס

-

אריאל אלישע

6-2 6-1
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 8 30/11/2021 11:30 FB

רוי גרוסברג

-

יובל גרינבאום

3-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 8 30/11/2021 11:45 FB

איתמר רונן

-

ליאור הלשטוק

1-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 32 01/12/2021 10:00 FB

דניאל הרמתי

-

אורי קרן

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 32 02/12/2021 08:30 St

רן אידלמן

-

אמרי בבא

6-1 7-5
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 32 02/12/2021 08:30 St

עומר שטינברג

-

מיכאל לוי וייס

6-1 6-2
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 32 02/12/2021 08:30 St

אייל פיין קליינמן

-

כפיר נייער

4-6 5-7
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 32 02/12/2021 08:30 St

עומרי ורדי

-

עידן וילסקר

6-7 1-6
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 32 02/12/2021 10:00 FB

ניצן כהן

-

דן עיני

6-3 2-6 11-9
בהמתנה בנים 12 מרכז א' 17 - 32 02/12/2021 10:00 FB

רון אשכנזי

-

ליאם ליפשיץ

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 32 02/12/2021 10:00 FB

נדב קראוס

-

אבנר הגאי

4-6 6-1 6-10


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 24 02/12/2021 11:30 NB

מיכאל לוי וייס

-

אייל פיין קליינמן

6-7 7-5 8-10
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 24 02/12/2021 13:00 NB

דן עיני

-

נדב קראוס

6-4 3-6 7-10
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 24 02/12/2021 13:00 NB

ליאם ליפשיץ

-

אורי קרן

5-7 2-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 4 02/12/2021 14:15 FB

איתמר רונן

-

רוי גרוסברג

6-3 6-1
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 4 02/12/2021 14:30 FB

אריאל אלישע

-

אורי אקשטיין

6-2 3-6 0-10


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 24 03/12/2021 10:00 FB

דן עיני

-

יובל גרינבאום

6-2 6-0
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 24 03/12/2021 10:00

ליאור הלשטוק

-

ליאם ליפשיץ

6-2 6-2
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 24 03/12/2021 10:30

עומרי ורדי

-

מיכאל גושצ

6-3 6-0
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 24 03/12/2021 10:30

בן וייס

-

מיכאל לוי וייס

2-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 3 - 4 03/12/2021 11:00

איתמר רונן

-

אורי אקשטיין

6-2 3-6 6-10


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 2 03/12/2021 11:30

רוי גרוסברג

-

אריאל אלישע

3-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 20 03/12/2021 11:45

יובל גרינבאום

-

ליאם ליפשיץ

2-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 20 03/12/2021 12:30

מיכאל גושצ

-

בן וייס

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 18 10/12/2021 14:00

יובל גרינבאום

-

מיכאל גושצ

6-2 6-4