אזורית חנוכה 2021 / בנים 12 מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 27/11/2021 08:00

אורי טייגמן

-

אהרון אפלשטיין

0-6 3-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 27/11/2021 08:00 FB

דניאל מונטה

-

סמואל גלר

6-1 6-2
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 27/11/2021 08:00

מארק פרטמן

-

ניר בר אור

2-6 5-7
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 27/11/2021 08:00

רון נדיון

-

אביב פרי

2-6 5-7
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 27/11/2021 09:30

אלון בר היימן

-

מאור רוזנמן

0-6 2-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 27/11/2021 09:30

יעקב שיקלי

-

אורי מילר

5-7 3-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 27/11/2021 11:00

נבו גולן

-

יואב פיינר

1-6 5-7
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 27/11/2021 11:00

ברק ענבר

-

קורן אושר אושר בניטה

5-7 5-7
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 27/11/2021 14:00

אורי פיאלה

-

יונתן נתיב

1-6 2-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 27/11/2021 14:00

דניאל מימון

-

עמית ברוך ברוך אמיתי

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 27/11/2021 15:00

עידן רקוביצקי

-

מייק סטולר

1-6 3-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 27/11/2021 15:30

אורי קליין

-

עמית אנגלהרד

1-6 2-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 27/11/2021 17:00

יונתן ברלס

-

תימור גרינשפון

0-6 3-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 27/11/2021 17:00

ניר סטרהובסקי

-

רז פולקמן

5-7 1-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 29/11/2021 13:45

אסף כהן

-

גרנס עידו

6-3 6-1
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 29/11/2021 13:45

רון גנדלסמן

-

איתמר מרילי

4-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 27/11/2021 22:30

מייק סטולר

-

עמית אנגלהרד

0-6 3-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 27/11/2021 23:00

יונתן נתיב

-

דניאל מימון

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 27/11/2021 23:00

אורי פיאלה

-

עמית ברוך ברוך אמיתי

1-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 27/11/2021 23:00

נבו גולן

-

ברק ענבר

6-1 6-1
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 27/11/2021 23:00

אלון בר היימן

-

יעקב שיקלי

6-1 3-6 10-8
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 27/11/2021 23:00

עידן רקוביצקי

-

אורי קליין

5-7 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 27/11/2021 23:15

אורי טייגמן

-

רון נדיון

0-6 3-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 27/11/2021 23:15

סמואל גלר

-

מארק פרטמן

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 30/11/2021 08:30

יונתן ברלס

-

ניר סטרהובסקי

0-6 1-6


 

 

 

נגמר מועדון הטניס חופיתקין בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 30/11/2021 13:30

אהרון אפלשטיין

-

אביב פרי

4-6 4-6
נגמר מועדון הטניס חופיתקין בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 30/11/2021 13:30 FB

יואב פיינר

-

קורן אושר אושר בניטה

4-6 6-3 7-10
נגמר מועדון הטניס חופיתקין בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 30/11/2021 13:30

מאור רוזנמן

-

אורי מילר

4-6 6-2 10-2
נגמר מועדון הטניס חופיתקין בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 30/11/2021 13:30

דניאל מונטה

-

ניר בר אור

4-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 30/11/2021 14:15

גרנס עידו

-

רון גנדלסמן

6-4 3-6 14-12


 

 

 

נגמר מועדון הטניס חופיתקין בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 30/11/2021 14:45

תימור גרינשפון

-

רז פולקמן

2-6 1-6
נגמר מועדון הטניס חופיתקין בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 30/11/2021 14:45

אסף כהן

-

איתמר מרילי

6-0 4-6 13-11


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 30/11/2021 10:00

יונתן נתיב

-

נבו גולן

7-6 1-6 8-10
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 01/12/2021 09:00

גרנס עידו

-

דניאל מונטה

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 01/12/2021 12:00

תימור גרינשפון

-

רון נדיון

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 02/12/2021 08:30

ברק ענבר

-

יעקב שיקלי

6-2 6-1


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 02/12/2021 09:00

אהרון אפלשטיין

-

ניר סטרהובסקי

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 02/12/2021 09:00

יואב פיינר

-

עמית ברוך ברוך אמיתי

6-1 6-1
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 02/12/2021 09:00

אורי קליין

-

אורי מילר

2-6 6-3 2-10
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 02/12/2021 09:00 FB

אלון בר היימן

-

מייק סטולר

3-6 6-4 10-7
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 02/12/2021 10:15

מארק פרטמן

-

איתמר מרילי

3-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 02/12/2021 11:45

אורי טייגמן

-

סמואל גלר

4-6 4-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 02/12/2021 13:00

אורי פיאלה

-

עידן רקוביצקי

2-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 02/12/2021 14:15

יונתן ברלס

-

רון גנדלסמן

1-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 02/12/2021 11:45

ניר סטרהובסקי

-

דניאל מונטה

Not Played
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 02/12/2021 11:45

עמית ברוך ברוך אמיתי

-

אורי קליין

1-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 02/12/2021 13:00

תימור גרינשפון

-

מארק פרטמן

Not Played
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 02/12/2021 13:00

יונתן נתיב

-

מייק סטולר

6-0 5-7 10-5


 

 

 

נגמר מועדון הטניס חופיתקין בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 4 03/12/2021 09:45

אורי טייגמן

-

יעקב שיקלי

1-6 1-6
נגמר מועדון הטניס חופיתקין בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 4 03/12/2021 09:45

יונתן ברלס

-

אורי פיאלה

6-3 6-3


 

 

 

נגמר מועדון הטניס חופיתקין בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 03/12/2021 08:30

ניר סטרהובסקי

-

ברק ענבר

6-2 3-6 10-4
נגמר מועדון הטניס חופיתקין בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 03/12/2021 08:30

מארק פרטמן

-

עידן רקוביצקי

6-2 6-2
נגמר מועדון הטניס חופיתקין בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 03/12/2021 08:30

רון גנדלסמן

-

מייק סטולר

Not Played
נגמר מועדון הטניס חופיתקין בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 03/12/2021 08:30

סמואל גלר

-

עמית ברוך ברוך אמיתי

4-6 6-3 4-10


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 2 05/12/2021 12:00

אורי טייגמן

-

אורי פיאלה

4-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 3 - 4 05/12/2021 13:30

יעקב שיקלי

-

יונתן ברלס

6-1 6-3


 

 

 

נגמר מועדון הטניס חופיתקין בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 20 03/12/2021 11:30

ברק ענבר

-

סמואל גלר

6-0 6-2
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 20 03/12/2021 12:45

עידן רקוביצקי

-

מייק סטולר

1-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 18 05/12/2021 13:30

סמואל גלר

-

עידן רקוביצקי

3-6 3-6