אזורית חנוכה 2021 / בנים 14 צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 30/11/2021 08:30

עדי יעקב אוחיון

-

איתמר חיים יוסף

6-2 6-0
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 30/11/2021 08:30

דביר גרצמן

-

יהלי כהן

6-2 6-1
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 30/11/2021 08:30

אור שפירא

-

דולב צור

4-6 0-6
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 30/11/2021 08:30

איתן בועז רוי

-

עומר סספורטה

2-6 1-6
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 30/11/2021 08:30

עידו סספורטה

-

נועם סיטי

6-1 6-0
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 30/11/2021 08:30

בונשטיין ליאור

-

אלירן שני

4-6 4-6
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 30/11/2021 10:00

ניסטל נועם

-

זוהר בהט

6-4 7-5
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 30/11/2021 10:00

יותם שני

-

רועי מזרחי

6-2 6-4
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 30/11/2021 10:00

ענבר לורנס

-

אדם ראפע

4-6 6-3 10-7


 

 

 


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 30/11/2021 11:30

דוד מדו

-

בונשטיין ליאור

1-6 6-7
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 30/11/2021 11:30

איתמר חיים יוסף

-

נועם סיטי

0-6 0-6
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 30/11/2021 11:30

אדיב חזאן

-

איתן בועז רוי

1-6 1-6
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 30/11/2021 11:30

צור נמר

-

אור שפירא

2-6 4-6
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 30/11/2021 11:30

גיא נצר

-

יהלי כהן

2-6 3-6
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 30/11/2021 13:00

דביר אוסיפוב

-

אדם ראפע

0-6 2-6
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 30/11/2021 13:00

שחר פינקלשטיין

-

רועי מזרחי

1-6 2-6
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 30/11/2021 13:00

איתי קילימניק

-

זוהר בהט

1-6 1-6


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 08:30

אלירן שני

-

אדם ראפע

Not Played
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 08:30

עדי יעקב אוחיון

-

איתן בועז רוי

6-3 4-6 6-10
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 08:30

עומר סספורטה

-

נועם סיטי

6-1 6-2
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 08:30

רועי מזרחי

-

דולב צור

2-6 2-6
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 08:30

אור שפירא

-

יותם שני

6-4 6-4
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 08:30

זוהר בהט

-

דביר גרצמן

Walkover


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 8 02/12/2021 10:00

דוד מדו

-

גיא נצר

2-6 1-6
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 8 02/12/2021 10:00

דביר אוסיפוב

-

איתי קילימניק

5-7 3-6
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 8 02/12/2021 10:00

איתמר חיים יוסף

-

שחר פינקלשטיין

5-7 2-6
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 8 02/12/2021 10:00

אדיב חזאן

-

צור נמר

2-6 7-5 14-12


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 10:00

ענבר לורנס

-

בונשטיין ליאור

6-0 6-4
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 02/12/2021 10:00

יהלי כהן

-

ניסטל נועם

6-7 0-6


 

 

 

נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 02/12/2021 11:30

אלירן שני

-

זוהר בהט

6-4 6-2
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 02/12/2021 14:20

עדי יעקב אוחיון

-

יותם שני

6-2 6-4
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 02/12/2021 14:20

נועם סיטי

-

רועי מזרחי

6-4 2-6 10-5
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 02/12/2021 14:21

בונשטיין ליאור

-

יהלי כהן

4-6 3-6


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 4 03/12/2021 08:30

דוד מדו

-

צור נמר

6-1 0-6 5-10
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 4 03/12/2021 08:30

דביר אוסיפוב

-

איתמר חיים יוסף

2-6 6-4 6-10


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 03/12/2021 08:30

זוהר בהט

-

אדיב חזאן

6-2 6-3
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 03/12/2021 08:30

בונשטיין ליאור

-

שחר פינקלשטיין

6-2 6-3
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 03/12/2021 08:30

איתי קילימניק

-

יותם שני

0-6 2-6
נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 03/12/2021 08:30

גיא נצר

-

רועי מזרחי

0-6 2-6


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 3 - 4 06/12/2021 10:00

צור נמר

-

איתמר חיים יוסף

7-5 6-0


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 1 - 2 06/12/2021 11:30

דוד מדו

-

דביר אוסיפוב

1-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 20 03/12/2021 11:00

אדיב חזאן

-

גיא נצר

1-6 2-6
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 20 03/12/2021 11:00

שחר פינקלשטיין

-

איתי קילימניק

6-1 6-1


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 14 צפון רמה 1 17 - 18 06/12/2021 10:00

אדיב חזאן

-

איתי קילימניק

6-7 6-1 14-12