אזורית חנוכה 2021 / בנים 14 מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 08:00 St

אורי טנא

-

מימון ירין

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 08:00 FB

עילי שטרייכמן

-

יאיר כהן

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 08:00 St

רון רוזינגר

-

יובל יוסף מגר

6-2 6-4
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 08:00 St

הראל אהרון ורדי

-

פיודור גרום

3-6 2-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 08:00 St

טקצ'נקו מרטין

-

נועם חמרה

6-0 6-1
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 09:15 NB

אורי שאול

-

יותם שניידר

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 09:15 NB

רון ורד

-

יונתן חמד

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 09:15 NB

דניאל הרצנו

-

אדם גרמן

3-6 2-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 09:15 NB

אצלאן אריאל

-

אלמוג גולדשמיד

7-5 6-4
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 10:30 FB

אסף בוטבול

-

נדב רוט

0-6 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 10:30 NB

איתי זיו בילו

-

רום שלומיאל בראון

2-6 3-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 10:30 NB

‫ניב סלניקיו גפן‬‎

-

יונתן אלישיב

6-1 6-3
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 12:00 NB

איתן קרמן

-

מיכאל גרשליס

2-6 3-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 12:00 NB

איתי ארז

-

רן הנזל

6-0 6-1
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 13:00 NB

עדי ווגנר ארב

-

עדי יוסף אלבך

1-6 3-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 13:00 NB

עידו גזי

-

נועם גבי גבי גלס

0-6 0-6


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 16 30/11/2021 12:00 NB

עילי שטרייכמן

-

דניאל הרצנו

4-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 16 01/12/2021 09:45

איתן קרמן

-

רן הנזל

0-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 01/12/2021 10:00

יאיר כהן

-

אדם גרמן

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 16 01/12/2021 10:00

יובל יוסף מגר

-

הראל אהרון ורדי

1-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 16 01/12/2021 10:15

יונתן חמד

-

אלמוג גולדשמיד

3-6 6-2 13-15


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 01/12/2021 10:45

מימון ירין

-

טקצ'נקו מרטין

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 16 01/12/2021 10:45

אורי טנא

-

נועם חמרה

0-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 01/12/2021 15:30

רון ורד

-

אצלאן אריאל

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 01/12/2021 15:30

מיכאל גרשליס

-

איתי ארז

0-6 6-2 6-10
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 01/12/2021 15:45

יותם שניידר

-

‫ניב סלניקיו גפן‬‎

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 02/12/2021 10:30

עדי יוסף אלבך

-

נועם גבי גבי גלס

0-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 02/12/2021 14:30

נדב רוט

-

רום שלומיאל בראון

6-2 6-2
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 02/12/2021 14:30

רון רוזינגר

-

פיודור גרום

2-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 16 02/12/2021 15:30

עדי ווגנר ארב

-

עידו גזי

6-3 6-4
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 16 02/12/2021 15:30

אורי שאול

-

יונתן אלישיב

0-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 16 02/12/2021 15:30

אסף בוטבול

-

איתי זיו בילו

0-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 02/12/2021 13:15

הראל אהרון ורדי

-

מיכאל גרשליס

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 02/12/2021 14:30

עדי יוסף אלבך

-

נועם חמרה

2-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 02/12/2021 16:45

‫ניב סלניקיו גפן‬‎

-

אלמוג גולדשמיד

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 03/12/2021 08:30 FB

טקצ'נקו מרטין

-

עדי ווגנר ארב

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 03/12/2021 08:30

רן הנזל

-

רון רוזינגר

6-0 6-4
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 03/12/2021 10:30

דניאל הרצנו

-

רום שלומיאל בראון

0-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 8 04/12/2021 10:00

עידו גזי

-

איתן קרמן

4-6 7-5 13-11
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 8 04/12/2021 10:00

אורי שאול

-

אסף בוטבול

3-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 8 04/12/2021 11:15

אורי טנא

-

יובל יוסף מגר

4-6 7-6(6) 10-8
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 8 04/12/2021 11:15

יונתן חמד

-

עילי שטרייכמן

6-0 6-2


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 04/12/2021 12:30

אצלאן אריאל

-

יונתן אלישיב

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 04/12/2021 12:30

איתי זיו בילו

-

אדם גרמן

1-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 24 03/12/2021 10:30

עדי יוסף אלבך

-

הראל אהרון ורדי

0-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 24 03/12/2021 11:30

עדי ווגנר ארב

-

רון רוזינגר

1-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 4 04/12/2021 12:30

יובל יוסף מגר

-

עילי שטרייכמן

6-3 6-0


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 24 04/12/2021 16:15

אצלאן אריאל

-

איתי זיו בילו

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 4 04/12/2021 16:45

איתן קרמן

-

אורי שאול

6-0 6-3


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 24 05/12/2021 08:30

‫ניב סלניקיו גפן‬‎

-

דניאל הרצנו

6-2 6-3


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 24 05/12/2021 09:45

עדי ווגנר ארב

-

יונתן חמד

0-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 24 05/12/2021 09:45

עדי יוסף אלבך

-

אסף בוטבול

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 24 05/12/2021 09:45

אורי טנא

-

איתי זיו בילו

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 24 05/12/2021 11:00

עידו גזי

-

דניאל הרצנו

4-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 3 - 4 06/12/2021 11:45

יובל יוסף מגר

-

איתן קרמן

4-6 6-4 10-5


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 2 06/12/2021 11:45

עילי שטרייכמן

-

אורי שאול

4-6 6-4 10-5


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 20 06/12/2021 09:45

עדי ווגנר ארב

-

איתי זיו בילו

1-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 20 06/12/2021 10:15

עדי יוסף אלבך

-

עידו גזי

6-3 6-2


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 18 06/12/2021 16:30

עדי ווגנר ארב

-

עידו גזי

3-6 6-1 10-6