אזורית חנוכה 2021 / בנים 14 מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 09:30

עילי שורץ

-

ארד שמש

4-6 3-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 09:30

אורי גונן

-

עומרי שיפמן

3-6 2-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 09:30

תומר זרקו

-

עידו שרון

0-6 1-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 09:30

גיא אורון

-

ויזל יונתן

6-2 6-4
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 09:30

תומר דהן

-

דור זוהר

6-0 6-3
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 09:30

אורי וייס

-

רון רעי

7-6 4-6 10-7
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 09:30

אור רבי

-

ליהוא שכט

6-2 6-2
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 09:30

איתמר רחבי

-

נועם מור

2-6 2-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 11:00

אוהד כהן

-

סער איתם

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 11:00

יובל לב

-

ורדי עידו

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 11:00

תומר טיקטינסקי

-

טל גלפר

2-6 0-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 11:00

יונתן שפייזמן

-

עידו אבישר

6-1 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 11:00

הילל דקל

-

ויצמן עומר

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 11:00

טל רוזנצויג

-

דן גולדמן

2-6 6-4 10-1
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 11:00

יותם מיטל

-

יהונתן שחק

2-6 6-4 10-7
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 30/11/2021 11:00

אופק ליפקה

-

נתן שאולוב

6-1 6-2


 

 

 

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 30/11/2021 12:30

עילי שורץ

-

איתמר רחבי

5-7 2-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 30/11/2021 12:30

אורי גונן

-

ליהוא שכט

6-1 3-6 6-10
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 30/11/2021 12:30

תומר זרקו

-

רון רעי

0-6 2-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 30/11/2021 12:30

ויזל יונתן

-

דור זוהר

5-7 4-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 30/11/2021 14:00

סער איתם

-

נתן שאולוב

6-2 3-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 30/11/2021 14:00

ורדי עידו

-

יהונתן שחק

4-6 2-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 30/11/2021 14:00

תומר טיקטינסקי

-

דן גולדמן

0-6 1-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 30/11/2021 14:00

עידו אבישר

-

ויצמן עומר

1-6 1-6


 

 

 

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 02/12/2021 14:30

ארד שמש

-

נועם מור

6-4 7-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 02/12/2021 14:30

עומרי שיפמן

-

אור רבי

2-6 2-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 02/12/2021 14:30

עידו שרון

-

אורי וייס

6-3 4-6 5-10
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 02/12/2021 14:30

גיא אורון

-

תומר דהן

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 02/12/2021 16:00

אוהד כהן

-

אופק ליפקה

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 02/12/2021 16:00

יובל לב

-

יותם מיטל

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 02/12/2021 16:00

טל גלפר

-

טל רוזנצויג

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 02/12/2021 16:00

יונתן שפייזמן

-

הילל דקל

0-6 0-6


 

 

 

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 02/12/2021 14:30

עילי שורץ

-

ויזל יונתן

0-6 2-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 02/12/2021 14:30

נתן שאולוב

-

עידו אבישר

3-6 3-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 02/12/2021 14:30

ורדי עידו

-

תומר טיקטינסקי

6-1 6-2
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 02/12/2021 14:30

אורי גונן

-

תומר זרקו

2-6 2-6


 

 

 

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 03/12/2021 14:30

נועם מור

-

סער איתם

2-6 3-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 03/12/2021 14:30

אופק ליפקה

-

איתמר רחבי

0-6 0-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 03/12/2021 14:30

יותם מיטל

-

ליהוא שכט

6-2 6-2
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 03/12/2021 14:30

עומרי שיפמן

-

יהונתן שחק

3-6 2-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 03/12/2021 14:30

דן גולדמן

-

עידו שרון

5-7 6-3 7-10
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 03/12/2021 14:30

רון רעי

-

טל רוזנצויג

3-6 1-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 03/12/2021 14:30

ויצמן עומר

-

תומר דהן

0-6 0-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 04/12/2021 08:00

דור זוהר

-

יונתן שפייזמן

2-6 1-6


 

 

 

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 4 03/12/2021 08:00

עילי שורץ

-

אורי גונן

1-6 2-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 4 03/12/2021 08:00

נתן שאולוב

-

תומר טיקטינסקי

6-4 6-1


 

 

 

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 04/12/2021 09:30

נועם מור

-

ויצמן עומר

1-6 4-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 04/12/2021 09:30

אופק ליפקה

-

דור זוהר

6-2 6-2
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 04/12/2021 09:30

ליהוא שכט

-

רון רעי

3-6 2-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 04/12/2021 09:30

עומרי שיפמן

-

דן גולדמן

0-6 0-6


 

 

 

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 04/12/2021 13:00

נועם מור

-

תומר זרקו

Walkover
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 04/12/2021 13:00

עידו אבישר

-

ליהוא שכט

6-1 6-2
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 04/12/2021 13:00

ויזל יונתן

-

עומרי שיפמן

7-5 6-2


 

 

 

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 3 - 4 04/12/2021 17:30

אורי גונן

-

נתן שאולוב

1-6 1-3 Ret


 

 

 

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 2 04/12/2021 17:30

עילי שורץ

-

תומר טיקטינסקי

4-6 4-6


 

 

 

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 05/12/2021 09:30

דור זוהר

-

ורדי עידו

4-6 1-6


 

 

 

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 20 05/12/2021 09:30

נועם מור

-

עומרי שיפמן

7-5 6-2
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 20 05/12/2021 11:00

דור זוהר

-

ליהוא שכט

1-6 5-7


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 18 06/12/2021 09:30

עומרי שיפמן

-

דור זוהר

7-5 6-4