אזורית חנוכה 2021 / בנים 16 צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 16 02/12/2021 11:30 NB

שחר פרידמן

-

מעיין אליאש

6-7 2-6
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 16 02/12/2021 12:00 NB

‫רז אמסלם‬‎

-

שילה מאיר כהן

0-6 1-6
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 16 02/12/2021 12:00 NB

שי גומבו

-

חאלד איהאב סעדי

Walkover
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 16 02/12/2021 12:00 NB

גילעד פרץ

-

אנדריי ז'ורלביוב

6-2 6-2
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 16 02/12/2021 12:00 NB

עידו סום

-

אביב אביטן

0-6 0-6
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 16 02/12/2021 12:00 NB

יואב צולר

-

נירי אמסילי

4-6 6-7
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 16 02/12/2021 12:00 NB

אביב אשור

-

ענבר טורקאן

Walkover


 

 

 

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 9 - 16 01/12/2021 14:30 NB

חאלד איהאב סעדי

-

נירי אמסילי

Walkover
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 9 - 16 01/12/2021 14:30 NB

גילעד פרץ

-

אביב אביטן

6-2 6-3


 

 

 

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 8 01/12/2021 14:30 NB

מקסים פדן

-

שחר פרידמן

1-6 1-6
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 8 01/12/2021 14:30 NB

‫רז אמסלם‬‎

-

ענבר טורקאן

2-6 1-6
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 8 01/12/2021 14:30 NB

שי גומבו

-

יואב צולר

6-2 6-3
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 16 צפון 1 - 8 01/12/2021 14:30 NB

אנדריי ז'ורלביוב

-

עידו סום

6-2 6-0


 

 

 

בהמתנה בנים 16 צפון 9 - 16 03/12/2021 08:30

מעיין אליאש

-

ענבר טורקאן

3-6 2-6
בהמתנה בנים 16 צפון 9 - 16 03/12/2021 08:30

שילה מאיר כהן

-

שחר פרידמן

5-7 6-2 10-3
בהמתנה בנים 16 צפון 9 - 16 03/12/2021 08:30

אנדריי ז'ורלביוב

-

נירי אמסילי

Walkover
בהמתנה בנים 16 צפון 9 - 16 03/12/2021 08:30

שי גומבו

-

אביב אביטן

Walkover


 

 

 

בהמתנה בנים 16 צפון 1 - 4 03/12/2021 10:00 NB

מקסים פדן

-

עידו סום

6-2 3-6 10-7
בהמתנה בנים 16 צפון 1 - 4 03/12/2021 10:00 NB

‫רז אמסלם‬‎

-

יואב צולר

4-6 1-6


 

 

 

בהמתנה בנים 16 צפון 9 - 12 02/12/2021 14:45

מעיין אליאש

-

אביב אביטן

Walkover
בהמתנה בנים 16 צפון 9 - 12 03/12/2021 14:15

שחר פרידמן

-

אנדריי ז'ורלביוב

7-6 6-2


 

 

 

בהמתנה בנים 16 צפון 3 - 4 03/12/2021 14:45

מקסים פדן

-

יואב צולר

6-7 1-6


 

 

 

בהמתנה בנים 16 צפון 1 - 2 06/12/2021 10:30 NB

עידו סום

-

‫רז אמסלם‬‎

6-3 7-5


 

 

 

בהמתנה בנים 16 צפון 9 - 10 06/12/2021 10:30 St

מעיין אליאש

-

אנדריי ז'ורלביוב

6-0 6-0