אזורית חנוכה 2021 / בנים 16 מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 16 מרכז א' 1 - 32 29/11/2021 15:30 St

דניאל שסטרויקין

-

יהונתן חיים ינקוביץ

0-6 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 16 מרכז א' 1 - 32 29/11/2021 16:30 NB

נדב גולן

-

ניתאי ניסבוים לבון

6-3 2-6 7-10
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 16 מרכז א' 1 - 32 30/11/2021 13:00 NB

אסף אהרוני

-

אמיר משה קוטין

2-6 2-6


 

 

 


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 16 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 13:00 NB

חסדן ניר

-

אסף אהרוני

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 16 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 13:00 NB

דורון כהן

-

נדב גולן

6-1 6-0
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 16 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 13:00 FB

בני רוזינסקי

-

דניאל שסטרויקין

2-6 1-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 16 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 14:30 NB

יניב עמרן

-

אורי גרבלסקי

2-6 2-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 16 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 14:30 NB

מיכאל סיומה הרשלום

-

מעיין גדעון טנצר

0-6 6-2 5-10
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 16 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 14:30 NB

מדהני יצחק יצחק ליעם

-

נעם נגל

6-0 6-1
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 16 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 14:30 NB

לוין איתי

-

דניאל אשכנזי

0-6 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 16 מרכז א' 1 - 16 30/11/2021 15:30 NB

אליהו דניאל

-

יהונתן פייגל

1-6 5-7


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז א' 17 - 32 02/12/2021 12:00

מדהני יצחק יצחק ליעם

-

ניתאי ניסבוים לבון

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז א' 1 - 8 02/12/2021 18:00

יניב עמרן

-

נעם נגל

6-2 6-2
נגמר בנים 16 מרכז א' 1 - 8 02/12/2021 18:45

אליהו דניאל

-

לוין איתי

5-7 2-6
נגמר בנים 16 מרכז א' 1 - 8 03/12/2021 09:45

אסף אהרוני

-

בני רוזינסקי

6-0 6-0
נגמר בנים 16 מרכז א' 1 - 8 03/12/2021 09:45

מיכאל סיומה הרשלום

-

נדב גולן

6-1 6-3


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז א' 17 - 32 03/12/2021 13:00

אמיר משה קוטין

-

יהונתן פייגל

0-6 2-6
נגמר בנים 16 מרכז א' 17 - 32 03/12/2021 13:00

דניאל אשכנזי

-

יהונתן חיים ינקוביץ

1-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז א' 17 - 24 01/12/2021 16:00

מעיין גדעון טנצר

-

דורון כהן

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז א' 17 - 24 02/12/2021 14:30

אורי גרבלסקי

-

ניתאי ניסבוים לבון

6-1 6-3


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז א' 1 - 4 03/12/2021 08:30

אליהו דניאל

-

נעם נגל

6-1 6-2
נגמר בנים 16 מרכז א' 1 - 4 04/12/2021 11:15

בני רוזינסקי

-

נדב גולן

3-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז א' 17 - 24 04/12/2021 11:15 FB

אמיר משה קוטין

-

דניאל אשכנזי

2-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז א' 17 - 24 03/12/2021 12:00

אסף אהרוני

-

ניתאי ניסבוים לבון

5-7 4-6
נגמר בנים 16 מרכז א' 17 - 24 03/12/2021 15:00

דניאל שסטרויקין

-

יניב עמרן

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז א' 17 - 24 04/12/2021 13:30

לוין איתי

-

מעיין גדעון טנצר

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז א' 17 - 24 05/12/2021 08:30

אמיר משה קוטין

-

מיכאל סיומה הרשלום

1-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז א' 3 - 4 06/12/2021 10:30

נדב גולן

-

אליהו דניאל

3-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז א' 1 - 2 06/12/2021 10:30

בני רוזינסקי

-

נעם נגל

6-7(4) 2-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז א' 17 - 20 05/12/2021 09:45

דניאל שסטרויקין

-

מעיין גדעון טנצר

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז א' 17 - 20 05/12/2021 11:00 FB

אמיר משה קוטין

-

אסף אהרוני

6-2 5-7 10-12


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז א' 17 - 18 06/12/2021 10:30

אמיר משה קוטין

-

דניאל שסטרויקין

3-6 1-6