אזורית חנוכה 2021 / בנים 16 מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 02/12/2021 08:00

אברהם זוננה

-

אופיר קרזבום

3-6 6-4 9-11
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 02/12/2021 08:00

יותם פרי

-

ליאור בר בר בר בר רוזנבאך

0-6 0-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 02/12/2021 08:00

אוהד זיגלמן

-

איליי רגב

0-6 0-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 02/12/2021 08:00

יונתן גלמן

-

נועם דניאל סילקוף

7-5 6-7 9-11
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 02/12/2021 09:30

יולי דידי

-

איתן כהן

6-0 6-2
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 02/12/2021 09:30

גלאור משה

-

דניאל קאופמן

0-6 0-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 02/12/2021 09:30

נועם צ'למינסקי

-

יאיר פונו

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 02/12/2021 09:30

אילון זבידה

-

אלון וייצל

6-0 6-0


 

 

 

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 02/12/2021 11:00

עידו סגלוביץ

-

יונתן גלמן

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 02/12/2021 11:00

רועי שטרנברג

-

אוהד זיגלמן

6-0 6-1
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 02/12/2021 11:00

עמרי וייס

-

יותם פרי

6-1 6-2
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 02/12/2021 11:00

גיא פוקס

-

אברהם זוננה

6-4 6-4
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 02/12/2021 12:30

עומר אהרוני

-

אלון וייצל

0-6 0-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 02/12/2021 12:30

עודד האזה

-

יאיר פונו

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 02/12/2021 12:30

גיא מוריאן

-

גלאור משה

0-6 2-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 02/12/2021 12:30

דורון שוקרון

-

איתן כהן

0-6 7-6 10-5


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 8 03/12/2021 09:30

יונתן גלמן

-

אברהם זוננה

6-2 6-2
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 8 03/12/2021 09:30

עומר אהרוני

-

איתן כהן

0-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 8 03/12/2021 09:30

יאיר פונו

-

גיא מוריאן

6-2 6-1
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 8 03/12/2021 09:30

אוהד זיגלמן

-

יותם פרי

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 04/12/2021 13:00

נועם דניאל סילקוף

-

אלון וייצל

4-6 6-2 2-10
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 04/12/2021 13:00

איליי רגב

-

עודד האזה

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 04/12/2021 13:00

גלאור משה

-

ליאור בר בר בר בר רוזנבאך

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 04/12/2021 13:00

דורון שוקרון

-

אופיר קרזבום

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 04/12/2021 14:30

אילון זבידה

-

עידו סגלוביץ

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 04/12/2021 14:30

נועם צ'למינסקי

-

רועי שטרנברג

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 04/12/2021 14:30

עמרי וייס

-

דניאל קאופמן

2-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 04/12/2021 14:30

גיא פוקס

-

יולי דידי

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 4 03/12/2021 13:00

אברהם זוננה

-

יותם פרי

2-6 6-2 10-4
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 4 03/12/2021 13:00

עומר אהרוני

-

גיא מוריאן

0-6 4-6


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 04/12/2021 17:00

נועם דניאל סילקוף

-

אוהד זיגלמן

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 04/12/2021 17:00

יונתן גלמן

-

גלאור משה

7-6 7-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 3 - 4 04/12/2021 17:30

אברהם זוננה

-

גיא מוריאן

6-2 3-6 13-15


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 2 04/12/2021 17:30

יותם פרי

-

עומר אהרוני

6-0 6-3


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 04/12/2021 18:00

גיא פוקס

-

יאיר פונו

0-6 2-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 04/12/2021 18:00

איתן כהן

-

עמרי וייס

6-2 6-3


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 20 05/12/2021 11:00

נועם דניאל סילקוף

-

גלאור משה

6-1 6-2
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 20 05/12/2021 11:00

גיא פוקס

-

עמרי וייס

6-4 6-0