ארצית חנוכה 2021 / בנות 14 מוקדמות - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 1 (64 - 1)

נגמר מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 12:00

ליבי שטאובר

-

אביב עמו

6-0 6-2
בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

ברזילי עמית

-

--

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

--

-

מיכל שוורץ

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

יהלי גלבוע

-

--

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

--

-

נועם בן ארוש

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

שי חכם

-

--

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

--

-

רוני פישל

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

איה ארזואן

-

--

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

--

-

נטע עורבי

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

אלה גושן

-

--

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

--

-

וקסמן ליאת

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

שירה רוזן

-

--

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

--

-

דנה רוז הלשטוק

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

אליה שרעבי

-

--

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

--

-

מעין סוזן לבנה

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

הילה לוי

-

--

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

נטע צ׳רניחובסקי

-

--

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

ויקטוריה אוגבו

-

--

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

מאיה קוצר

-

--

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

לוסי עיסא עיסא סאיג

-

--

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

גלי גתי

-

--

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

גליה פרנק

-

--

נגמר מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

עדי ברודסקי

-

ליאן חיאדרי

Walkover
בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

נלי שאול

-

--

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

לינוי גולדין

-

--

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

ניקול שבלוב

-

--

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

סופיה חוטר

-

--

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

אגם אבדי

-

--

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:30

ריאנה ריאנה חמדאן

-

--

בהמתנה מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

--

-

לירון טזזו

נגמר מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

אודליה זילברמן

-

עומר אפרתי

4-6 5-7
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

מיקה חסדאי

-

ניקול יונטוב

6-1 6-1

Stage 2 (32 - 1)

נגמר מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 32 19/11/2021 12:00

וקסמן ליאת

-

גליה פרנק

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 32 20/11/2021 15:00

איה ארזואן

-

נלי שאול

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 32 20/11/2021 16:30

ברזילי עמית

-

ניקול יונטוב

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 13:00

לירון טזזו

-

אביב עמו

6-3 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 15:00 NB

מיכל שוורץ

-

ריאנה ריאנה חמדאן

0-6 1-6
נגמר מרה"ט ת"א בנות 14 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

יהלי גלבוע

-

אגם אבדי

Walkover
נגמר מרה"ט ת"א בנות 14 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

נועם בן ארוש

-

סופיה חוטר

Walkover
נגמר מרה"ט ת"א בנות 14 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

שי חכם

-

ניקול שבלוב

Walkover
נגמר מרה"ט ת"א בנות 14 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

רוני פישל

-

לינוי גולדין

1-6 0-6
נגמר מרה"ט ת"א בנות 14 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

נטע עורבי

-

עדי ברודסקי

3-6 0-6
נגמר מרה"ט ת"א בנות 14 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

אלה גושן

-

אודליה זילברמן

0-6 1-6
נגמר מרה"ט ת"א בנות 14 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

שירה רוזן

-

גלי גתי

Walkover
נגמר מרה"ט ת"א בנות 14 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

דנה רוז הלשטוק

-

לוסי עיסא עיסא סאיג

2-6 6-3 10-5
נגמר מרה"ט ת"א בנות 14 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

אליה שרעבי

-

מאיה קוצר

0-6 0-6
נגמר מרה"ט ת"א בנות 14 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

מעין סוזן לבנה

-

ויקטוריה אוגבו

4-6 1-6
נגמר מרה"ט ת"א בנות 14 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 14:00

הילה לוי

-

נטע צ׳רניחובסקי

3-6 2-6

Stage 3 (16 - 1)

נגמר מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 16 22/11/2021 13:00 FB

ניקול יונטוב

-

אביב עמו

6-3 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 16 22/11/2021 13:00 FB

איה ארזואן

-

וקסמן ליאת

3-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 16 23/11/2021 13:00 FB

מיכל שוורץ

-

הילה לוי

4-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 16 23/11/2021 13:00 FB

נועם בן ארוש

-

אליה שרעבי

6-2 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 16 23/11/2021 13:00 FB

שי חכם

-

לוסי עיסא עיסא סאיג

6-0 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 16 23/11/2021 13:00 FB

נטע עורבי

-

אלה גושן

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 16 23/11/2021 16:30

אגם אבדי

-

מעין סוזן לבנה

3-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 14 מוקדמות 1 - 16 23/11/2021 16:45 St

רוני פישל

-

גלי גתי

3-6 6-4 3-10

Stage 4 (8 - 1)

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 8 עדיין לא נקבע

אביב עמו

-

נטע עורבי

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 8 עדיין לא נקבע

מיכל שוורץ

-

איה ארזואן

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 8 עדיין לא נקבע

אגם אבדי

-

רוני פישל

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 8 עדיין לא נקבע

אליה שרעבי

-

לוסי עיסא עיסא סאיג

Stage 5 (4 - 1)

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 4 עדיין לא נקבע

Winner

-

Winner

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 4 עדיין לא נקבע

Winner

-

Winner

Stage 6 (2 - 1)

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 2 עדיין לא נקבע

Winner

-

Winner