ארצית חנוכה 2021 / בנים 12 מוקדמות - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 1 (64 - 1)

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 12:00

אלון משה אשוש

-

תומר משעולי

6-2 3-6 10-8
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 12:00

אייל פיין קליינמן

-

דן עיני

6-7(6) 6-4 8-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 12:00

אורי סטרטינר

-

יהונתן פרקש

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 12:00

דניאל מולר

-

עידו שליסר

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 12:00

כפיר נייער

-

יונתן פייגנבוים

6-2 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 12:00

עומר שטינברג

-

איתמר אוחנה

7-5 4-6 10-8
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 12:00

רון אשכנזי

-

ליאור שטרית

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 12:00

שלף אזולאי

-

ליהוא בן פרץ

7-6(6) 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 12:00

יובל גרינבאום

-

בן דוד דוד אלקיים

2-6 6-3 10-5
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 12:00

נדב ושצ

-

תימור גרינשפון

6-1 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:30

טל בן עמי

-

אורי בן ארי

1-6 6-3 10-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:30

קדם קבסו

-

יונתן רובין

6-3 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:30

בן שלמה מלכה

-

לאון לאון גרינברג

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:30

דין מרקוס

-

אורי טייגמן

6-2 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:30

מורן סבן

-

ליאור הלשטוק

0-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:30

נדב בן משה

-

אהרון ליפשיץ

6-1 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:30

מיכאל גושצ

-

נדב קויפמן

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:30

עומרי ורדי

-

ליאם ליפשיץ

6-4 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:30

נדב חביבי

-

אורי מוסקוביץ

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:30

מיכאל סברוב

-

דן אייזנשטיין

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:30

יונתן תותי

-

רוי גרוסברג

7-5 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

איתמר רונן

-

נעם גיל

6-2 3-6 10-5
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

נבו גולן

-

רון כהן

Dis
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

אסף שטיינברג

-

אלון בר היימן

3-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

סמואל גלר

-

גל כהן

6-0 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

דניאל הרמתי

-

אורי אקשטיין

7-5 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

נדב קראוס

-

נועם דיכטר

6-1 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

אורי פיאלה

-

איתי מזרחי

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

עפרי פרחי

-

גרנס עידו

7-6(3) 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

אריאל אלישע

-

רז דולב

6-1 6-7(5) 7-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

עידו רגב

-

עומר בנוולגי

6-2 7-5
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

איתי איתי הרשקוביץ

-

אופיר פריוה

0-6 1-6

Stage 2 (32 - 1)

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 13:00

אורי סטרטינר

-

רון אשכנזי

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 13:00 NB

דניאל מולר

-

איתמר אוחנה

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

נעם גיל

-

איתי איתי הרשקוביץ

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

רון כהן

-

עומר בנוולגי

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

אורי בן ארי

-

אריאל אלישע

1-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

יונתן רובין

-

רוי גרוסברג

6-3 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

בן שלמה מלכה

-

תימור גרינשפון

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

אורי טייגמן

-

מיכאל סברוב

6-4 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

אסף שטיינברג

-

גרנס עידו

6-3 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

תומר משעולי

-

בן דוד דוד אלקיים

7-5 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

אייל פיין קליינמן

-

ליהוא בן פרץ

6-1 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

גל כהן

-

אורי פיאלה

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

מורן סבן

-

נדב חביבי

4-6 6-1 10-5
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

אהרון ליפשיץ

-

ליאם ליפשיץ

6-0 4-6 9-11
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

אורי אקשטיין

-

מיכאל גושצ

6-3 4-6 6-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 22/11/2021 13:00

נועם דיכטר

-

יונתן פייגנבוים

7-5 6-0

Stage 3 (16 - 1)

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 16 23/11/2021 13:00

נעם גיל

-

יונתן פייגנבוים

6-3 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 16 23/11/2021 13:00

רון כהן

-

דניאל מולר

5-7 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 16 23/11/2021 13:00

אורי בן ארי

-

אורי אקשטיין

3-6 6-7(8)
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 16 23/11/2021 13:00

רוי גרוסברג

-

אורי סטרטינר

6-4 3-6 14-12
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 16 23/11/2021 13:00

בן שלמה מלכה

-

אהרון ליפשיץ

3-6 6-0 10-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 16 23/11/2021 13:00

מיכאל סברוב

-

נדב חביבי

0-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 16 23/11/2021 13:00

גרנס עידו

-

גל כהן

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 16 23/11/2021 13:00

בן דוד דוד אלקיים

-

ליהוא בן פרץ

6-4 6-0

Stage 4 (8 - 1)

בהמתנה בנים 12 מוקדמות 1 - 8 עדיין לא נקבע

יונתן פייגנבוים

-

ליהוא בן פרץ

בהמתנה בנים 12 מוקדמות 1 - 8 עדיין לא נקבע

רון כהן

-

גל כהן

בהמתנה בנים 12 מוקדמות 1 - 8 עדיין לא נקבע

אורי בן ארי

-

מיכאל סברוב

בהמתנה בנים 12 מוקדמות 1 - 8 עדיין לא נקבע

אורי סטרטינר

-

אהרון ליפשיץ

Stage 5 (4 - 1)

בהמתנה בנים 12 מוקדמות 1 - 4 עדיין לא נקבע

Winner

-

Winner

בהמתנה בנים 12 מוקדמות 1 - 4 עדיין לא נקבע

Winner

-

Winner

Stage 6 (2 - 1)

בהמתנה בנים 12 מוקדמות 1 - 2 עדיין לא נקבע

Winner

-

Winner