ארצית חנוכה 2021 / בנים 14 מוקדמות - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 1 (64 - 1)

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 12:00

תומר זרקו

-

שחר פינקלשטיין

1-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 12:00

תומר טיקטינסקי

-

חגי שליסר

2-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 12:00

צור נמר

-

נעם נגל

Walkover
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:00

עידו רום

-

רון ורד

0-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:00 FB

עילי שורץ

-

טל גלפר

1-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:00 NB

עומר סספורטה

-

ליר בר נחום

6-0 6-0
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:00 NB

ויצמן עומר

-

מנואל פלכטר

6-2 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:00

דביר אוסיפוב

-

יהונתן שחק

Walkover
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:00 NB

אורי גונן

-

עומר כהנר

6-4 6-4
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:00 FB

גיא נצר

-

ליאור יעקב

Walkover
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:00

יובל יוסף מגר

-

ויזל יונתן

3-6 7-6(6) 10-8
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:00

רון רעי

-

אצלאן אריאל

3-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:00 FB

איתמר חיים יוסף

-

זוהר בהט

Walkover
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:00 NB

עופרי ליברשטיין

-

רון רוזינגר

3-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:00

נועם גבי גבי גלס

-

יאיר כהן

6-1 6-0
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:00 NB

אסף בוטבול

-

בונשטיין ליאור

7-6(2) 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:00 NB

עידו סספורטה

-

עדי ווגנר ארב

6-1 6-0
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:00 FB

ליהוא שכט

-

יותם מיטל

2-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:00

איתי זיו בילו

-

יובל לב

6-3 6-1
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:30 NB

אורי וייס

-

גילעד בלנקנשטיין

6-0 Ret
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 13:30 NB

דן גולדמן

-

דניאל הרצנו

6-4 6-1
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 15:30 NB

עדי יעקב אוחיון

-

עומרי שיפמן

5-7 6-2 12-10
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 15:30 NB

הילל דקל

-

עידו גזי

6-0 6-0
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 16:00 NB

יהלי הראל

-

דור זוהר

2-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

איתן בועז רוי

-

ים דרור

6-1 6-0
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

בני רוזינסקי

-

אופק ליפקה

0-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

ורדי עידו

-

אורי טנא

6-4 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

אוהד כהן

-

אוניל אורמן

2-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

רן הנזל

-

פלג אזולאי

1-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

עדי יוסף אלבך

-

אדיב חזאן

3-6 4-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

מתן רוז'נסקי

-

עילי שטרייכמן

3-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 21/11/2021 13:00

שושן איתי

-

עילאי נורמטוב

Walkover

Stage 2 (32 - 1)

נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 19/11/2021 00:00 AR

עידו רום

-

יובל לב

1-6 3-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 19/11/2021 00:00 AR

עילי שורץ

-

ליהוא שכט

6-3 6-2
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 19/11/2021 00:00 AR

ליר בר נחום

-

עדי ווגנר ארב

1-6 3-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 19/11/2021 00:00 AR

גילעד בלנקנשטיין

-

דניאל הרצנו

2-6 2-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 19/11/2021 00:00 AR

מנואל פלכטר

-

בונשטיין ליאור

4-6 4-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 19/11/2021 00:00 AR

יהונתן שחק

-

יאיר כהן

0-6 3-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 19/11/2021 00:00 AR

עומר כהנר

-

עופרי ליברשטיין

6-4 5-7 7-10
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 19/11/2021 00:00 AR

ליאור יעקב

-

זוהר בהט

2-6 1-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 00:00 AR

ים דרור

-

עילאי נורמטוב

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 00:00 AR

בני רוזינסקי

-

מתן רוז'נסקי

6-3 1-6 12-10
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 00:00 AR

אורי טנא

-

עדי יוסף אלבך

5-7 7-6(9) 3-10
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 00:00 AR

אוהד כהן

-

רן הנזל

1-6 2-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 13:00

יהלי הראל

-

נעם נגל

2-6 3-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 13:00

תומר זרקו

-

עידו גזי

5-7 2-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 13:00

תומר טיקטינסקי

-

עומרי שיפמן

4-6 2-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 13:00

ויזל יונתן

-

רון רעי

1-6 4-6

Stage 3 (16 - 1)

נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 21/11/2021 13:00

ליהוא שכט

-

ליאור יעקב

6-3 6-3
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 21/11/2021 13:00

מנואל פלכטר

-

יהונתן שחק

0-6 1-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 22/11/2021 13:00

עידו רום

-

ויזל יונתן

6-7(4) 3-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 22/11/2021 13:00

ים דרור

-

אוהד כהן

3-6 3-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 22/11/2021 13:00

ליר בר נחום

-

תומר טיקטינסקי

4-6 2-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 22/11/2021 13:00

יהלי הראל

-

עומר כהנר

2-6 6-3 11-9
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 22/11/2021 13:00

גילעד בלנקנשטיין

-

תומר זרקו

6-2 2-6 3-10
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 22/11/2021 13:00

מתן רוז'נסקי

-

אורי טנא

0-6 0-6

Stage 4 (8 - 1)

Stage 5 (4 - 1)

Stage 6 (2 - 1)