ארצית חנוכה 2021 / בנים 16 מוקדמות - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 1 (64 - 1)

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 12:00

שי סרפתי

-

יותם פרי

4-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 14:00 NB

דניאל קאופמן

-

סיימון לוי

6-0 6-0
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 14:00 NB

אוון חזן חזן

-

גיא פוקס

6-0 6-3
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 14:00 NB

יהונתן פייגל

-

איתמר לובוביקוב

6-0 6-3
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 14:00 NB

ניתאי ניסבוים לבון

-

אוהד ריס

6-7(3) 1-2 Ret
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 14:00 NB

דורון כהן

-

אדם גרינברג

6-4 6-1
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 64 19/11/2021 14:00 NB

עמרי וייס

-

ניל ברנס

2-6 5-7

Stage 2 (32 - 1)

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 19/11/2021 12:00

אריאל משולם

-

אנדריי ז'ורלביוב

0-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 19/11/2021 12:00

מדהני יצחק יצחק ליעם

-

ליעם ושצ'ינסקי

6-3 7-5
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 13:00

נרי קפלן

-

עמרי וייס

0-6 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 13:00 FB

חסדן ניר

-

אדם גרינברג

1-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 13:00 FB

יואב לייבושור

-

ניתאי ניסבוים לבון

0-6 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 13:00 FB

‫רז אמסלם‬‎

-

איתמר לובוביקוב

3-6 6-2 10-5
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 13:00 FB

עידו סום

-

שי סרפתי

6-2 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 13:00

עומר אהרוני

-

סיימון לוי

6-2 6-3
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 14:00 NB

קליין איתי

-

ליאור בר בר בר בר רוזנבאך

Walkover
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 14:00 NB

אליהו דניאל

-

יואב צולר

4-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 14:00 NB

עידו סגלוביץ

-

רועי לואיס צפר

Walkover
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 14:00 NB

גדג' בארי

-

נועם צ'למינסקי

3-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 14:00 NB

גיא מוריאן

-

נדב גולן

2-6 6-3 10-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 14:00 NB

יונתן לידר

-

אוהד זיגלמן

3-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 14:00 NB

אנדריי רוגצקי

-

גיא פוקס

1-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 21/11/2021 14:00 NB

נתנאל קנטרוביץ

-

לוין איתי

7-5 Ret

Stage 3 (16 - 1)

נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 21/11/2021 00:00 AR

נרי קפלן

-

סיימון לוי

6-3 6-0
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 21/11/2021 00:00 AR

קליין איתי

-

לוין איתי

0-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 22/11/2021 13:00

אליהו דניאל

-

ליעם ושצ'ינסקי

7-5 6-2
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 22/11/2021 13:00

עידו סגלוביץ

-

אנדריי רוגצקי

6-1 6-1
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 22/11/2021 13:00

אריאל משולם

-

יונתן לידר

6-4 6-7(5) 10-8
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 22/11/2021 13:00

גדג' בארי

-

נדב גולן

7-5 3-6 3-10
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 22/11/2021 13:00

יואב לייבושור

-

איתמר לובוביקוב

6-4 6-7(3) 8-10
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 22/11/2021 13:30 NB

חסדן ניר

-

שי סרפתי

4-6 6-3 10-4

Stage 4 (8 - 1)

Stage 5 (4 - 1)

Stage 6 (2 - 1)