אזורית חנוכה 2021 / בנים 12 מרכז א' רמה 2 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 32 27/11/2021 11:00

יונתן קרן

-

דביר צאליח

2-6 3-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 32 27/11/2021 12:00

טל בן עמי

-

אלון אנוך

2-6 2-6


 

 

 

נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 16 27/11/2021 14:00

איתי גליק

-

יונתן קרן

5-7 5-7
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 16 27/11/2021 15:00

שי לפידות

-

טל בן עמי

3-6 6-3 10-4


 

 

 


 

 

 

נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 16 30/11/2021 11:30

יובל לבנוב

-

עידן לושקייב

6-2 6-3
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 16 30/11/2021 11:30

גלעד סגל

-

יואב צ'סלה

3-6 2-6
בהמתנה מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 16 30/11/2021 11:30

אורי מרקס

-

איתי פינטה

Walkover
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 16 30/11/2021 13:00

נדב ברעם

-

אוהד כהן

6-4 6-3
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 16 30/11/2021 13:00

אילאי פרלמן

-

אייל גרינבלט

6-2 6-2
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 16 30/11/2021 13:00

טל זמורה כהן

-

רון סוחוביצקי

6-3 5-7 10-7


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 17 - 32 02/12/2021 10:00 FB

דביר צאליח

-

נדב ברעם

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 17 - 32 02/12/2021 10:00 FB

טל זמורה כהן

-

אלון אנוך

3-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 8 02/12/2021 13:00 FB

איתי גליק

-

טל בן עמי

3-6 6-3 10-2
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 8 02/12/2021 13:00 FB

גלעד סגל

-

איתי פינטה

2-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 8 02/12/2021 14:15 FB

אוהד כהן

-

רון סוחוביצקי

6-2 2-6 7-10
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 8 02/12/2021 14:15 FB

עידן לושקייב

-

אייל גרינבלט

4-6 7-5 10-3


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 17 - 24 02/12/2021 08:30 FB

יובל לבנוב

-

אילאי פרלמן

6-3 6-4
בהמתנה בנים 12 מרכז א' רמה 2 17 - 24 02/12/2021 11:30 FB

יונתן קרן

-

שי לפידות

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 17 - 24 02/12/2021 12:30

נדב ברעם

-

טל זמורה כהן

4-6 6-2 10-12


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 4 02/12/2021 14:30

טל בן עמי

-

גלעד סגל

2-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 4 02/12/2021 16:15

אוהד כהן

-

אייל גרינבלט

6-3 4-6 8-10


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 17 - 24 03/12/2021 08:30

נדב ברעם

-

איתי פינטה

6-3 2-6 10-8
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 17 - 24 03/12/2021 08:30

איתי גליק

-

אילאי פרלמן

4-6 6-7
בהמתנה בנים 12 מרכז א' רמה 2 17 - 24 03/12/2021 09:00

יונתן קרן

-

עידן לושקייב

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 17 - 24 03/12/2021 09:00

רון סוחוביצקי

-

יואב צ'סלה

3-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 2 03/12/2021 12:45

טל בן עמי

-

אוהד כהן

3-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 3 - 4 04/12/2021 10:30 St

גלעד סגל

-

אייל גרינבלט

3-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 17 - 20 03/12/2021 10:45

איתי פינטה

-

איתי גליק

6-2 6-3
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 17 - 20 03/12/2021 11:15

יונתן קרן

-

רון סוחוביצקי

6-2 6-3


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 17 - 18 04/12/2021 10:30

איתי גליק

-

רון סוחוביצקי

6-2 6-4