אזורית חנוכה 2021 / בנים 14 מרכז א' רמה 2 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 2 1 - 32 28/11/2021 15:30 St

יואב אחאי

-

נועם חיבה רביב

6-0 6-1
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 2 1 - 32 28/11/2021 15:30 St

נעם הירש

-

יונתן רן

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 2 1 - 32 29/11/2021 15:30 St

שבליאנסקי דניאל

-

נועם בן עדי

6-1 4-6 10-4


 

 

 


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 2 1 - 16 02/12/2021 08:00 St

אגם יעקב ויטקובסקי

-

יונתן רן

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 2 1 - 16 02/12/2021 08:00 FB

לביא צ'ארלי צ'ארלי גלעד

-

אריאל כהן

3-6 1-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 2 1 - 16 02/12/2021 08:00 St

איתמר חיימי

-

רואי סויקיס

6-7 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 2 1 - 16 02/12/2021 08:00 St

עילי סוריאנו

-

נועם בן עדי

2-6 6-3 10-8
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 2 1 - 16 02/12/2021 08:00 St

דור ברוידס

-

נועם חיבה רביב

6-4 1-6 10-8
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 2 1 - 16 02/12/2021 09:15 NB

גל אדר

-

ינאי כהן

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 2 1 - 16 02/12/2021 09:15 NB

סער לאלזארי

-

ליאור רגינסקי

2-6 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 2 1 - 16 02/12/2021 09:15 NB

איתי קפוזה

-

אמיתי פתאל

0-6 0-6


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 1 - 8 02/12/2021 15:30

לביא צ'ארלי צ'ארלי גלעד

-

סער לאלזארי

6-3(0) 6-2
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 1 - 8 02/12/2021 16:00

איתמר חיימי

-

נועם בן עדי

4-6 6-4 13-15


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 17 - 32 02/12/2021 16:30

נעם הירש

-

גל אדר

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 1 - 8 02/12/2021 16:45

ינאי כהן

-

איתי קפוזה

6-2 6-4
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 1 - 8 03/12/2021 09:45

אגם יעקב ויטקובסקי

-

נועם חיבה רביב

4-6 6-7


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 17 - 32 03/12/2021 12:00

ליאור רגינסקי

-

שבליאנסקי דניאל

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 17 - 32 03/12/2021 12:00

אמיתי פתאל

-

יואב אחאי

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 17 - 24 02/12/2021 19:15

יונתן רן

-

דור ברוידס

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 17 - 24 03/12/2021 10:30

גל אדר

-

אמיתי פתאל

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 1 - 4 04/12/2021 10:00

אגם יעקב ויטקובסקי

-

איתמר חיימי

7-5 3-6 6-10
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 1 - 4 04/12/2021 10:00

איתי קפוזה

-

סער לאלזארי

6-4 3-6 10-4


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 17 - 24 04/12/2021 11:15

רואי סויקיס

-

עילי סוריאנו

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 17 - 24 04/12/2021 13:00

אריאל כהן

-

ליאור רגינסקי

6-7 6-3 8-10


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 17 - 24 04/12/2021 13:30

דור ברוידס

-

לביא צ'ארלי צ'ארלי גלעד

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 1 - 2 04/12/2021 14:45

אגם יעקב ויטקובסקי

-

סער לאלזארי

2-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 3 - 4 04/12/2021 16:30

איתמר חיימי

-

איתי קפוזה

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 17 - 24 05/12/2021 08:30

אמיתי פתאל

-

נועם בן עדי

6-0 6-3
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 17 - 24 05/12/2021 08:30

ינאי כהן

-

עילי סוריאנו

6-0 6-1
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 17 - 24 05/12/2021 08:30

נועם חיבה רביב

-

אריאל כהן

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 17 - 20 05/12/2021 11:00

נועם בן עדי

-

נועם חיבה רביב

6-3 7-6(4)
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 17 - 20 05/12/2021 11:00

דור ברוידס

-

עילי סוריאנו

3-6 6-7


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 2 17 - 18 06/12/2021 10:30

נועם חיבה רביב

-

דור ברוידס

2-6 2-6