אזורית חנוכה 2021 / בנים 14 מרכז ב' רמה 2 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 02/12/2021 09:30

רום ימין

-

קרני רחמני

2-6 1-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 02/12/2021 09:30

אורי פוליאק

-

רותם שגיא

1-6 1-6


 

 

 

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 02/12/2021 11:00

נתוביץ רועי

-

אורי מיכאל גלבנדורף

0-6 0-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 02/12/2021 11:00

אופיר סטרהובסקי

-

אורי כחלון

1-6 3-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 02/12/2021 11:00

עידן גדניר

-

איתמר אפרון

2-6 0-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 02/12/2021 11:00

יובל רובינראוט

-

עידו קליין

1-6 1-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 02/12/2021 12:30

עדן בר

-

אורי פוליאק

2-6 2-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 02/12/2021 12:30

יונתן אלפנט

-

רובנוביץ מקסים

6-4 1-6 7-10
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 02/12/2021 12:30

עידו שרווין

-

לב אופיר

1-6 3-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 02/12/2021 12:30

איתי סמרה

-

רום ימין

6-4 7-5


 

 

 

בהמתנה ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 04/12/2021 08:00

Loser

-

רותם שגיא

בהמתנה ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 04/12/2021 08:00

Loser

-

קרני רחמני

בהמתנה ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 04/12/2021 09:30

Loser

-

Loser

בהמתנה ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 04/12/2021 09:30

Loser

-

Loser

בהמתנה ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 04/12/2021 09:30

Loser

-

Loser

בהמתנה ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 04/12/2021 09:30

Loser

-

Loser

בהמתנה ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 04/12/2021 09:30

Loser

-

Loser

בהמתנה ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 04/12/2021 09:30

Loser

-

Loser


 

 

 

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 03/12/2021 09:30

עדן בר

-

רום ימין

6-3 6-3
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 03/12/2021 09:30

נתוביץ רועי

-

יובל רובינראוט

6-1 6-2
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 03/12/2021 09:30

אופיר סטרהובסקי

-

עידן גדניר

6-4 6-3
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 03/12/2021 09:30

יונתן אלפנט

-

עידו שרווין

7-5 6-1


 

 

 

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 04/12/2021 11:00

רותם שגיא

-

אורי מיכאל גלבנדורף

2-6 2-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 04/12/2021 11:00

עידו קליין

-

קרני רחמני

3-6 5-7


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 4 03/12/2021 13:00

רום ימין

-

עידו שרווין

0-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 4 03/12/2021 13:00

יובל רובינראוט

-

עידן גדניר

2-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 04/12/2021 14:00

רותם שגיא

-

עידו קליין

4-6 6-4 8-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 04/12/2021 14:00

אורי פוליאק

-

איתי סמרה

6-2 6-1
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 04/12/2021 14:00

רובנוביץ מקסים

-

לב אופיר

6-2 6-1
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 04/12/2021 14:00

אורי כחלון

-

איתמר אפרון

6-0 6-4


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 3 - 4 04/12/2021 17:30

עידו שרווין

-

עידן גדניר

6-1 6-1


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 2 04/12/2021 17:30

רום ימין

-

יובל רובינראוט

6-3 6-1


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 05/12/2021 09:30

רותם שגיא

-

יונתן אלפנט

2-6 7-5 6-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 05/12/2021 09:30

איתי סמרה

-

אופיר סטרהובסקי

5-7 6-4 10-7
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 05/12/2021 09:30

נתוביץ רועי

-

לב אופיר

1-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 05/12/2021 09:30

עדן בר

-

איתמר אפרון

Walkover